Modern Tesettür Şıklığı

 

 

Günümüz koşullarında artık tesettür giyim çok kolay bir şekilde temin edilebilmektedir. Önceleri uzun kollu bir kıyafeti yaz mevsiminde bulmanın imkânsız olduğu zamanlardan kurtularak şimdilerde her mevsim tesettür ürünü bulabilmek mümkündür. Her yerde satılabilen kıyafetler sayesinde tesettür kombin oluşturmak çok kolaydır. Hatta modaya uygun olarak giyinebilmenin mutluluğunu yaşayan kapalı kadınlar göz alıcı kıyafetleri ile tüm dikkatleri üzerlerine çekmektedir.

 

Ünlü stilistlerinde tesettür modasına dahil olması ile birlikte çok daha şık tasarımlar vitrinlerde yerini aldı. Hemen hemen her firma kendi içinde muhafazakâr şıklık adı altında konseptler oluşturmaya başladı. Hal böyle olunca da kapalı ya da açık her bayanın ilgisini çeken, beğenisini kazanan koleksiyonlar çok satılmaktadır.

 

Son zamanların en trend parçalarından birisi olan tesettür kap bayanların çok daha kolay hazırlanmalarını sağladığı için çok tercih edilmektedir. Oldukça fazla markanın üretim yapması nedeni ile yüzlerce kap modeli seçeneği bulunmaktadır. 2017 sezonunda da yine en çok satılan tesettür giyim ürünleri arasında olacağı kesindir. Farklı zevklere farklı yaş gruplarına hitap edebilecek modeller sayesinde herkesin alımını sağlamaktadır. Zor beğenen bayanlar için bile kap modelleri çok beğeni toplamaktadır. Uzun ve kısa tesettür kap, ekose kap, çizgili ve düz desen kap modelleri her zevke ve yaşa uygun olarak üretilmektedir.

 

Son yıllarda tesettür giyim sektöründe en çok satışı yapılan ürünlerden birisi olan tesettür etek kalem ve balık modelleri ile bu sezonda vitrinlerde görücüye çıktı. Özellikle şık bir bluzun altına güzel bir etek ile kombin yapmak özel bir davette tüm bakışları üzerinize çekmeye yetecektir. Zarif ve şık tasarıma sahip etek modellerini internet üzerinden satış yapan mağazalardan da ulaşmak mümkündür. Tesettür giyinmeyi seven kadınlar için şıklık ve üretkenlik bakımından yapabilecekleri o kadar güzel kombinle var ki, her türlü tasarım kıyafetler sizleri bekliyor.

 

Eteklerin renkleri ile birlikte tasarımları da doğal bir görünüme sahip. Etekleri eşarp ve şal modelleri ile de kombinlemek çok daha çekici olmanın bir yolu olabilmektedir. Düz ve tek renk etek tercih etmeniz zarifliğinizi daha çok ön plana çıkartacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Modaya Uygun Tesettürlü Giyim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a Reply