Modern Ümraniye, Modern Rent a Car

İstanbul Anadolu yakasının parlayan yıldızı Ümraniye, artık sadece yaşanmak için değil üretim, sanayi ve hizmet sektöründe de İstanbul için kritik öneme sahip bir ilçe konumunda. 60’lı ve 70’li yıllarda gecekondu mahallelerinden ibaret bir mahalle iken değişen ve gelişen İstanbul’un gözde semtidir. Ümraniye artık ilaç fabrikaları ve holding binalarını, otomotiv sektöründe lider birçok firmanın Türkiye ar-ge ve temsilcilik binaları ile bambaşka bir görünüme sahip modern bir ilçe. Sadece bunlar mı? Elbette değil oto sanayi sitesinden, irili ufaklı birçok sanayi kuruluşu ve İstanbul’da son on yılın modası birçok site projesinin de yeni mekânı, kısacası yatırımcılara inşaat, sanayi vb. alanlarda göz kırpmakta.

Teknoloji ve modern hayat koşulları, modern semtleri, modern semtler de modern ilçeleri meydana getirmiş. Modern hayatın modern gereksinimlerinden birisi de otomobil elbette. Hele de son 15 yılda bireysel otomobil edinme hızında Avrupa’nın zirvesindeki Türkiye büyük firmaların sadece üretim yaptığı yer değil aynı zamanda yollarında bu otomobillerin arz-ı endam ettiği bir arena oldu.

Araç kullanımının hemen hemen zorunlu olduğu İstanbul gibi metropollerde elbette araç kullanımı sadece edinmekle yani parasını verip satın almakla değil son dönemde kısa ya da uzun vadeli araç kiralamaları sayesinde artık daha kolay olmakta. Bugün yaz aylarında tatile gitmek isteyen bir aile için eğer ekonomik şartları fazla zorlamak gereksinimi yoksa araç kiralama son derece kolay bir çözüm.

Üstelik kiralama şirketleri ki artık bilinen İngilizce isimleriyle rent a car firmaları araç kalitesi ve kasko imkânlarıyla sürücülerin daha rahat rent a car yöntemini seçmesini sağlamakta. Sadece bireysel kullanıcılar mı? Elbette değil? Bugün büyüklü küçüklü firmalar kısa, uzun ve yıllık kiralama yaparak iş verimini artırma adına elemanlarının araç ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ümraniye rent a car, araç kiralama firmalarının İstanbul da en fazla hareketlilik kazanmış kurumlarından biri.

Hem değişen Ümraniye profilinin temsil yüzü, hem de bireysel ve kurumsal araç ihtiyacının son model araçlarla ve kaliteli hizmet anlayışı ile karşılanması konusunda oldukça iddialı. En sıkıştığınız anda telefonla anında olduğunuz yere bir saat içinde gelecek bir araç ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız Ümraniye rent a car uygun bir seçenek. Sadece araç kiralama değil vale hizmeti, ayrıca eğer bir kazaya da karışırsanız telefonla bulunduğunuz yere çekici gönderme gibi birçok hizmeti de sağlayarak size yolda da hizmet vermeye devam etmekte. Değişen ve artan nüfusuyla Ümraniye Rent A Car, araç kiralama hizmetinde de kendisi gibi yenilikçi bir firma daha edinmiş gibi görünüyor.

Kaynak : http://www.guvenotokiralama.com/

Leave a Reply