Modern Yatak Odaları

En yeni tasarlamış yatak odası takımları ile yatak odanıza muhteşem bir görüntü oluşturum. Yatak odaları insanların  günün yorgunluğunu ve özel anılarını yaşadığı yerdir. Bu yüzden yatak odası hem tasarımı hem de rahatlığı ile kişiye hitap etmelidir. Güne mutlu başlamanın başlangıcı sizi rahat ettirecek bir yatak odasından geçer. Evgör’ün şık tasarımlı yatak odası takımları hem rahat hem de bütçenize uygundur. Evgör’den aldığınız yatak odalarını 36 ay taksit imkanı ile sahip olabilir sizde güne mutlu başlayabilirsiniz. Web sayfamız 256 bit SSL korunmakta ve ödemelerini güvenli bir şekilde kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Birbirinden şık tasarlanmış yatak odalarına www.evgor.com.tr ile bir tık ile sahip olabilirsiniz. Evgör 81 ile tüm 500 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz teslim etmektedir. 10 ilde ücretsiz kurulum desteği mevcuttur.
2013 yılına muhteşem yatak odası tasarımları ile hazırlanan Evgör Mobilya sizlere her zaman şıklığı ve uygun fiyatı sunar. Evgör Mobilya Hakkında Kısaca Bilgi Verirsek;
2004 yılının son çeyreğinde kurulan Evgör yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.
Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında, özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur.
Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan Evgör her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.
Açıklama
Mobilya alanında bir ilki gerçekleştirdik. Yatak odasından oturma grubuna, bebek odasından mobilya aksesuarına kadar tüm mobilya ihtiyacınızı ww.evgor.com.tr’den kredi kartınızla 3, 6 veya 12 ay taksitli bir şekilde ödeme yaparak karşılayabilirsiniz.
Mobilya ürünlerimizde 2 yıl garanti olup 1.000 tl ve üzeri mobilya siparişinizde Türkiye’nin her yerine (il merkezlerine ve bazı ilçe merkezlerine) ÜCRETSİZ teslimat yapıyoruz.
Her bütçeye uygun mobilya modellerini sitemizde keyifle inceleyebilirsiniz. Kredi kartınız yoksa üzülmeyin!
Bütün mobilya ihtiyacınızı senetli alışverişle Evgör mobilya’dan karşılayabilirsiniz.

 

Leave a Reply