Modern Yemek Odası

Evlerinizin en önemli ve şıklığına en fazla hassasiyet gösterdiğiniz alanları yemek odalarıdır. Yemek odaları ne kadar şık olursa misafirlerinize etkinizde o kadar fazla olabilmektedir. Şık modellere ve modern tasarımlara sahip yemek odaları misafirlerinizi etkilemenizi ve şıklığıyla büyülemenizi sağlamaktadır. Yemek odaları için şıklık önemli olduğu kadar kalite de çok önemlidir. Kalite deyince Evgör Mobilya, Mobilya deyince de kalitenin akla geldiği bir ortamda sizlere mükemmel çözümler de kaçınılmaz olmaktadır.

Yemek odası modelleri konusunda sizlere mükemmel şık tasarımları eşsiz bir kalite ile sunan firmamız, yüzlerce ürün ve model arasından seçim yapmanıza da olanak sağlamaktadır. Firmamızın en büyük ayrıcalığı olan kalitesi de kullandığı kaliteli alt yapı malzemelerinden gelmektedir. Firmamız yemek odası modellerini oluştururken ÇAMSAN marka 1. sınıf kalite standartlarında ahşap malzemeler kullanmaktadır. MDF, MDF lam ve masif doğal ağaç gibi ahşap malzemeleri kullanarak yemek odası mobilyaları imal eden Evgör Mobilya sunta gibi kalitesiz ahşap malzemeleri kesinlikle kullanmamaktadır. Kullandığı bu kaliteli alt yapı malzemeleriyle yemek odanıza hem şıklığı hem de kaliteyi getiren firmamız, uzun ömürlülük ve dayanıklılık garantisi de vermektedir. Boya ve cila malzemeleriyle yemek odası mobilyalarında şıklığı arttıran Evgör Mobilya, bu konuda da kalite çizgisini en üst seviyede tutmaktadır. Aradığınız en şık tasarımlı yemek odası takımı modellerini en kaliteli tasarımları ile Evgör’de bulabilirsiniz. Tüm yemek odaları kredi kartına 12 taksit imkanı ile Evgör’de.

http://www.evgor.com.tr/K173,yemek-odalari.htm –  Yemek Odası Satış Linki

Tags: yemek+odası, yemek+odaları, yemek+odası+modelleri

Bir önceki yazımız olan Tarz Modern Yemek Odası Modelleri başlıklı makalemizde modern-yemek-odası, yemek odaları ve yemek-oda-modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply