dermatoloji

Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20

Tatilde çantanıza ilk attığınız şey olan güneş kremleriyle cildinizi güneşten korudunuz ya da bronzlaşmak için kullandınız. Peki kaç kişinin tatil bavulunda güneş sonrası bakım kremleri mevcut? Nuxe markasına ait olan muhteşem bir ürün varsa, bavulunuzda buna yer açabilirsiniz.

Nuxe Güneş Koruyucuları Yüz ve Vücut Sütü ile güneşten vücudunuzu koruduktan sonra yanında hediye olarak verdiğimiz güneş sonrası bakım kremi ile vücudunuza komple bakım sağlayabilirsiniz. Kutu içerisinde paket olarak satın alacağınız üründe sadece Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü nün ücretini ödüyorsunuz ve yanında 200 ml’lik yine Nuxe’ye ait olan güneş sonrası bakım kremi hediyeniz oluyor.

Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü spreyli bir şişe içerisinde bulunur ce vücudunuza sıktıktan sonra masaj yaparak cildinize sürerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sprey olduğundan dolayı ulaşamadığınız bölgelere ulaşmanızda biraz daha kolay oluyor.

Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü içeriğinde bulunan su sümbülü sayesinde vücudunuzu güneşten korurken nem kazanmasını da sağlıyor. Cildi güneşin ısıtıcı etkisinden koruyansa kau pe çiçeğidir. Bu çiçek sayesinde güneş cildin ısıdan dolayı kurumuyor ve nemini kaybetmiyor. Pirinç, biberiye ve pancar özlerine sahip olan muhteşem içeriğiyle yaşlanmanın engellemesine yardım ederken cildinizin güzelliğini koruyarak bronzlaşmanıza destek veriyor. İçeriğinde bulunan macadamia, shea ve ayçiçek yağlarıyla bronz görüntünüzü mükemmelleştiriyor. Yağlı kalıntı bırakmayan kuru yağ dokusu ve sahip olduğu hoş kokusu ile, kumsalda geçirdiğiniz mükemmel vakitlere katkı sağlıyor.

Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü ’nün hediyesi olan Nuxe Güneş Sonrası Bakım Kremi, güneşte kalmış cildi onararak yatıştırır ve rahatlatır. İçeriğindeki keçi boynuzu sayesinde iki hafta boyunca cildin doğal korunma mekanizması olan bronzlaşmayı devam ettirir.

Korucuda bulunan yüzde altmış beş, bakım kreminde bulunan yüzde doksan bir doğal içerik oranıyla cildiniz sağlıklı bir şekilde korunur ve hassas, kuru, yağlı, normal ya da karma ciltlerin nem oranını dengeleyerek güzel bir cilt görüntüsüne sahip olmanızı sağlar. Paraben, silikon, alkol ve mineral yağ içermeyen, erkek ve kadınların yaz boyu rahatlıkla kullanabileceği bu güneş ve bakım kremleri ile tatilin keyfini doyasıya çıkarın.

Bir önceki yazımız olan Vichy Marka ve Ürünleri İncelemesi başlıklı makalemizde vichy, vichy demokozmetik ve vichy ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın