Nuxe Huile de Douche Prodigieuse Duş Yağı 200ml

Nuxe Huile de Douche Prodigieuse Duş Yağı, nuxe markası adı altında bulunan Prodigieux serisine yeni dahil olmuş olan harika bir duş yağıdır. Duşlarda kullandığımız mis kokulu duş jellerin yerine artık banyolarınızın yeni vazgeçilmez ürünü olan Nuxe Huile de Douche Prodigieuse Duş Yağı, içerisinde sülfat bulundurmamakla birlikte, son derece doğal ve tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.

Bahsettiğimiz gibi cilde zarar vermeyen ve oldukça başarılı bir vücut temizleme görevi gören Nuxe Huile de Douche Prodigieuse Duş Yağı, cildinizi nazik bir şekilde tahriş etmeden temizler ve banyo sonrasında çok daha parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına neden olur.  Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ya, altın rengine sahip ışıltı içere n kadifemsi dokusu ile sizlere büyüleyici bir görünüm verir. İçerisinde bulunan tatlı badem yağı sayesinde ciltte bulunan mineralleri besler ve cit dokusunun çok daha ipeksi olmasına olanak verir. Tabi ki bu harika özellikleri sayesinde de biz bayanların vazgeçilmez banyo ürünü halini alır.

Bizler için ürünleri kullanırken önemli olan hususlardan biri içeriklerinde kimyasal maddelerin olup, olmadığıdır. Nuxe ürünleri doğallıkları ve paraben içermedikleri için kullanılması önerilen ve her ürününde mutlaka etki gösterdiği harika bir markadır. Ürünlerin geneli %90 doğal olduğundan dolayı, amacına göre olmak kaydıyla örneğin nuxe marka bazı vücut sütleri bebekler ve çocuklar için bile kullanılabilmektedir.

Sizler de yazımızda bahsettiğimiz Nuxe Huile de Douche Prodigieuse Duş Yağını satın almak ya da sevdiklerinize satın alıp hediye göndermek isterseniz, yapmanız gereken oldukça basit… Öncelikle dermokozmetika.com internet sitemize giriş yapıyorsunuz ve daha sonrasında da dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyip, adres bilgilerinizi giriyorsunuz. İşte bu kadar kolay. Sonrası ise sadece beklemek. Dermokozmetika.com ürünlerinizi anlaşmalı kargo firmaları sayesinde evinize kadar ulaştırıyor. İste erşey bir tık kadar yakınınızda…

Nuxe ürünleri ve tüm çeşitlerini daha detaylı inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply