Online Alışveriş Keyfi

Birbirinden şık ürünler size bir tık kadar yakın. Evgör Mobilya’nın birbirinden şık yatak odaları, koltuk takımları, yemek odaları  ve birçok mobilya ürünü www.evgor.com.tr adresinde. Sitede alışveriş yapmak bir o kadar kolay ve bir o kadarda güvenlidir. Sitede ssl güvenlik sertifikası bulunmaktadır. Mobilya online alınır mı diyenlere bile alışveriş yapıran www.evgor.com.tr yenilenmiş özgün tasarımıyla sizleri bekliyor. Her bütçeye uygun modelleri barındıran Evgör Mobilya şık ve kaliteli ürünleri üstün hizmet kalitesi ile müşterilerine sunuyor.
Evörün Sektörde Kazandığı Ödüller;
Tüketici 2011 Kalite Ödülü,

Sektörün En Kalitelisi Evgör,
Evgör ailesi siz değerli dostlarıyla büyümeye, mobilya sektöründen başarıdan başarıya koşmaya ve ödülleri birer birer toplamaya devam ediyor.
Türkiye’nin perakende de sektörün en büyük ve prestijli firmalarının değerlendirmeye alındığı kalite, güven, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti,ürün çeşitliliği, marka bilinirliği v.b. değer kıstaslarının ön planda tutulduğu bu ödül siz değerli Türk halkı,müşterilerimiz ve kamuoyunun oy birliğiyle Evgör ‘e layık görülmüştür.
Evgör ; Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeyen en uygun fiyatı sunmayı ilke edinerek,Ticari kaygılarını ahlaki kaygıların önüne geçirmeden müşterilerine hizmet etmekten gurur duyar.Sektöründe her geçen gün yeniliklere imza atan, Avrupa kalitesinde hizmet almayı hak eden müşterilerimize, hak ettiğini vermeye çalışan EVGÖR İSO 9001 belgesinden sonra “Müşteri odaklı, tutarlı, sistematik ve duyarlı” bir müşteri şikayetleri yönetimi süreci uygulayarak “Müşteri Memnuniyet Sürecini” İSO 10002 belgesi alarak sertifikalandırılmıştır.
Tüm misafirlere, müşterilerimize ve Tüketici Akademisine Tüketici Kalite Ödülü’ne EVGÖR’ ü layık gördüğünüz için teşekkür ederiz.
Ayrıca bu ödülü almamızda katkıları bulunan tüm EVGÖR personeline teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Leave a Reply