Özel Tasarım Tv Üniteleri

Tv ünitesi evlerdeki televizyonların salonda ya da başka bir oda da güzel bir şekilde durmalarını sağlayan mobilya çeşididir. Bu mobilya türü içerisinde barındırdığı birçok çeşit ile müşterilere her türlü imkânı sağlamaktadır. Yeni tv ünitelerinde plazma ya da diğer (lcd, LED tv v.b) televizyonların üzerilerine raflar konaktadır. Tabi ki bu raflar dümdüz bir şekilde değil de şık bir görünüm ile sizlere ulaştırılmaktadır. Bu rafların amacı üzerlerine çeşitli eşyaların konması içindir. Nedir bu eşyalar? Bu eşyalar değişik motif ve renklerde şamdanlar. Değişik renklerde derken tabi ki de tv ünitesinin renklerine uygun ve orada sırıtmayacak renklerden bahsetmekteyim. Yine bu raflara değişik resim çerçeveleri de konmaktadır. Bu çerçevelere ailenin bireylerini, kaybettikleri aile büyüklerinin resimlerini ya da sevdikleri kişilerin resimlerini koyabilirsiniz. Rafların görevleri sadece bu kadar değildir. Kalın dipli şamdansız kullanılan süs mumlarını herkes bilir. Bu mumlardan güzel bir kombinasyon yaparak tv ünitesi ayrı bir güzellik katarsınız. Tv ünitelerinde birde isteğe bağlı bazı değişiklikler ya da eklentiler yapılmaktadır. Örnek verecek olursak; denizi, tekneleri ve gemileri çok seven bir kişi için o tv ünitesinin belli bir kısmına gemi dümeni konabilir. Ya da yapıştırma çıkartma gibi işlemler uygulanarak tv ünitesine kişiye bağlı değişiklikler yapılabilmektedir.

Tv ünitelerinin bir başka güzel özelliği televizyona bağlana bilen, televizyonsuz çalışmayacak ürünleri bir arada tutma, saklama özelliğine sahip olmasıdır. Son zamanların en moda oyun konsollarından birisi playstationlardır. Bu oyun konsolu ortada bir yerde dursa dağınıklık hissi yaratır. Bu gibi istenmeyen görüntüleri kendi bünyesinde barındırdığı çekmecelerinde saklama imkânını tv üniteleri sağlamaktadır. Aynı durum uydu alıcıları içinde geçerlidir. Dekoderlere bağlanan sinyal alıcı ile o kutunun gözükmesine gerek kalmamıştır. Böyle olunca da ortadan kalkan dekoderler görüntü kirliliğine yol açmamış olur. Bir başka durum ise vcd ile dvd playerlar. Son zamanlarda bilgisayar ile bu parçaların havası sönmüş olsa da hâlâ bu ürünleri kullanan insanlar vardır. Yine kullanılmayan zamanlarda bu ürünleri tv ünitesinin bölmelerine koyabilirsiniz. Aradığınız tüm özellikteki Tv üniteleri modellerini Aşağıdaki Linkte Bulabilirsiniz.
http://www.evgor.com.tr/K178,tv-uniteleri.htm Evgör Mobilya Tv Üniteleri

 

Tags: tv+ünitesi, tv+üniteleri, modern+tv+ünitesi

Bir önceki yazımız olan Tv Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde tv üniteleri, tv ünitesi ve tv-unit hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply