Aksesuarlar

Parti Malzemeleri Nasıl Seçilmelidir?

Partiler eğlenceli, unutulmaz ve özel etkinliklerdir. Bu özel zamanlarda, arkadaşlar, aileler, akrabalar bir araya gelir. Gerçekten çok özel tarihlerdir. Bu etkinliklerin daha renkli olması için yapılması gereken doğru konsept belirlemek ve konsepte uygun parti malzemeleri belirlemek, almaktır.

 

Öncelikle, parti konusuna uygun malzemelerin seçilmesi gerekmektedir. Doğum günleri, bebekler, çocuklar ve yetişkinlere göre farklı olduğundan, malzemeler de buna uygun temalı olmalıdır. Baby shower partileri, bebeklerin mevlitleri ve diş partileri, bekarlığa veda partileri, bebeklerin cinsiyet belirleme partisi, kına gecesi gibi etkinliklere uygun olarak parti malzemeleri de farklı olmalıdır. Evlilik, nişan törenleri, söz kesme törenleri için de uygun temalı malzemeler edinmek ve harika bir parti formatı hazırlamak mümkündür.

 

Günümüzde son derece sevimli malzemeler bulunmaktadır. Set halinde alınmaları durumunda çok daha ekonomik olacaktır. Üstelik malzeme setlerinde tüm ürünler bir arada olduğunda, tek tek almak için zaman kaybetmeye de gerek olmayacaktır.

 

 Parti Malzeme Setleri ve Konsept Seçenekleri

 

           Parti malzemeleri setler halinde alınabilir. Doğum günü partileri, bekarlığa veda partileri, kişiye özel partiler, yılbaşı partileri, yetişkin partileri gibi farklı seçenekler için malzeme setleri bulunmaktadır. Kullan at parti ürünleri de doğal ve pratiktir. Renkli modelleri ile göz kamaştırır. Parti setleri 6,8,10,12,20 gibi farklı kişi sayısı seçeneklerinde olabilir. Bu sayılarla hazırlanan setleri katılacak kişi sayısına göre almak mümkündür.

 

Setlerin içinde masa örtüsü, runner ya da amerikan servisler, bardak, tabak, cup cake standı, bıçak, kaşık, çatal, balonlar, maskeler, şapka, özel duvar süslemesi, kaynana dili gibi ürünler bir arada bulunmaktadır. Set içinde çıkan malzemelerle son derece elit, temalı parti etkinliği yapılabilir. Çocuklar için, onların sevdiği kahramanlardan seçilen, özel desenli malzemeler seçilebilir. Çocuk doğum günlerinin vazgeçilmez etkinliği olan pinyatalar da uygun konseptte seçilebilir. Mekan süslemeleri partilerin olmazsa olmazlarıdır.

 

İster evde yapılsın, ister özel bir mekanda yapılsın, mutlaka parti süslemeleri de alınmalıdır. Duvara ve tavan asılan süslemeler, ışıklandırmalar, balon ve fenerler mükemmel olacaktır. Konuklar için sevimli hediyeler ve davetiyeler de partinin özel olmasını pekiştirecektir.

Bir önceki yazımız olan Parti Malzemeleri Nasıl Seçilmelidir? başlıklı makalemizde parti malzemeleri ve süsevi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın