Plajda Ne Nasıl Giyilir?

BİKİNİ VE BİKİNİ MODELLERİ

 

Yazın gelmesi ile sahiller dolup taşmaya başlamıştır. Yazın sıcağından kaçıp deniz ile serinlemek isteyen bayanların vazgeçilmezi ise bikinidir. Bikini alt ve üst olarak iki ayrı parçadan oluşan mayolara verilen isimdir. Bikini daha çok düzgün fizikli kadınların tercih ettiği parçadır. Günümüzde pek çok bikini modeli mevcuttur. Her renk, her şekil ya da her model bikini modelleri vardır. Bayanlar fizik özelliklerine ve zevklerine göre bikini alırlar. Çizgili, düz, şekilli bikini modelleri modaya göre değişimler göstermektedir.

 

Bikini modelleri aynı zamanda yüksek bel, fermuarlı, fiyonklu hatta taşlı olmaktadır. Her fiyata ve markaya göre bikini modelleri vardır. Mağazalardan alınabildiği gibi internet sitelerinden de kolaylıkla sipariş edilebilir. Mağazalarda gezmek yerine internette tek tıkla daha çok bikini modeli bulunabilir. Bikiniler kadar plaj elbiseleri de sahillerin vazgeçilmezi arasındadır.

 

PLAJ ELBİSELERİ VE MODELLERİ

 

Bir plaj da bikini kadar önem taşıyan ve kullanılan bir şey varsa o da plaj elbiseleridir. Denizde de şıklıklarından bir şey kaybetmeyen kadınların sudan çıktıktan sonra giydikleri salaş kıyafetlere plaj elbisesi denir. Plaj elbisesi her kese uygun olarak tasarlanmaktadır. Bol modelleri olduğu gibi dar modelleri de mevcuttur. Dantel şeklinde, tül şeklinde veya da farklı şekillerde plaj elbisesi vardır. Bikini satışı mevcut yerlerde plaj elbisesi de satılmaktadır. Bikinide olduğu gibi plaj elbisesinde de desenli plaj elbiseleri, düz plaj elbiseleri, dar ya da salaş plaj elbiseleri mevcuttur. Her zevk ve tarza uygun plaj elbisesi bulabilirsiniz. Genellikle kısa olan bu elbiseler kişi tercihine göre uzun da bulunabilmektedir. Bikini alınan internet sitelerinde de çok çeşitli her zevke uygun ve her kesimde plaj elbisesi vardır. Benzersiz bir deniz keyfi için bikini ve plaj elbisesi en iyi başlangıç olur.

Kaynak: miraykaya

Bir önceki yazımız olan BOTOKS HAKKINDA MERAK EDİLENLER başlıklı makalemizde botok nedir, botoks tedavisi ve botoks uygulama yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply