Pürüzsüz Bir Yüz İçin

 

Hanımlar her zaman estetiklere bir dünya para öderken bir de acısını çekmekte, çektiği acının yanı sıra işe yarar bir bulgu da orta da yokken, ya da işe yaramazsa ne olur düşüncesi aklı kemirmekteyken. Hep akla gelen yüz gerdirme operasyonları gelmekte. Hanımlar yüz güzelliklerine her zaman önem vermekte ve birçok cilt ürünleri kullanmakta hatta ve hatta ameliyat olmakta.

Bu da yenilerden ve güzel bir yöntem olan ameliyatsız yüz germe operasyonları sayesinde sizlerde tam on yaş gençleşeceksiniz. Niye yüz gerdirmek yaptırma ihtiyacı duymaktayız ki; ilerleyen yaşa bağlı olarak yüzlerde sarkma ve buna da bir de yer çekimini eklersek eğer yüzlerde oluşan çizgiler sarkmalar, çatlaklar birçok sebepten dolayı yüz gerdirme operasyonları denemekteyiz.

İnsanlar görünümleri için diyet yapmakta ki zayıf olalım ama bunun yanı sıra yüzümüze birçok zarar vermekteyiz, sağlıksız beslenmekteyiz ve sağlıksız hava koşulları nedeni ile yüzümüzde birçok sorunların çıkmasına yol açmaktayız, yüzümüzde her çeşit kusur bulunabilir bu nedenlerin hepsini toplarsak yüz gerdirme operasyonları yaptırmak için birçok neden bulunmakta.

Ameliyatsız yüz germe, cildin derinliklerine akustik enerji göndererek, cilde herhangi bir hasar vermeden cilt altının ısıtılması sayesinde ciltte sıkılaşma ve gerginlik sağlayan kollagen üretimini arttıran bir yöntemdir. Ameliyattan korkanlar için tıp geliştiğinden dolayı kolay ve acısı olmayan yöntemler bulunmuştur. İşte bu yöntemler sayesinde yüz germe operasyonları yapılmakta ve sonuçları da oldukça başarılı gözle görülür sonuçlar vermektedir.

Bu sonuçlar için ameliyatsız olarak yapılan yüz germe yöntemlerini seçebilirsiniz. Yüz germe işlemini isteğinize bağlı sunulan seçeneklerden yapılmakta örneğin örümcek ağı estetiği ve sıvılarla yüz germe estetiği bunların yanında sunulan başka germe işlemlerinden isteğinize en yakın hangisi ise silere o uygulanmakta. Yapılan tercih sonunda yüzünüzde başlayan işlem sayesinde on yaş genç bir görünüme kavuşacaksınız.

Cildimiz yirmi yaşından sonra artık hava koşulları ve yaşam koşulları yüzünden oldukça yıpranmakta eski görünümü kaybetmekte. Otuzlu yaşlardan sonra artık yüz tamamen cilt yenileme hızını kaybetmekte. İşte bu yüzden geç olmadan sizlerde yüz germe operasyonları geçirerek eski görünümünüzü tekrar sağlayın ameliyatsız yüz germe sayesinde

 

Bir önceki yazımız olan Botoks Hakkında Her Şey başlıklı makalemizde botoks hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply