Koltuk Takımları

Renkli Koltuk Takımları

koltuk takımı

2013 koltuk takımları modellerinde bu senenin modası renkli koltuk takımlarıdır. En özel tasarımları ile evinize renk katacak renkli koltuk takımları bahar dönemi ile doğanın rengi ile uyum sağlayacaktır.  Doğanın rengi ile bütünleşen renkli koltuk takımları sizi hem rahat ettirecek hem de evinize mükemmel kalitede şıklık katacaktır.  Renkli koltuk takımları modellerinin genel özelliklerini sayacak olursak fiber kumaş özelliği ile leke tutmaması, silinebilme özelliği ile uzun yıllar dayanıklı olması, rahat oturum alanı ile size keyif vermesi olarak sıralayabilirsiniz. Peki bu özellikteki koltuk takımları modellerini nereden bulacağız sorusuna en güzel cevap olan Evgör Mobilya sizlere en şık tasarımlı renkli koltuk takımı modellerini sunmaktadır. Evgör 2004 yılından beri sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Özel tasarımı ile evinize renk katacak koltuk takımları Evgör Mobilya’da kredi kartına 12 taksit imkanı ile bulabilirseniz. En yeni modelleri ile evinize renk katacak koltuk modelleri arasında yer alan avangarde, modern, klasik koltuk takımı modellerini sizlere sunmaktadır. Evgör Mobilya’da koltuk takımları modellerinde yüzlerce ürünü beğenize göre seçebilirsiniz.

Evgör Mobilya Hakkında Bİlgi
Evgör mobilya sektörüne 2004 yılında atılmış ve kısa zaman sürecinde büyük kitlelere ulaşılmıştır. İnternetin gücünü iyi kullanarak büyük kitlere ulaşan firma en yeni tasarımlarını modellerini müşterilerine sevdirmeye başarmıştır. 2010-2011-2012 yıllarında Altın Marka Ödülü ve Tüketici Kalite ödüllerine layık görülmüştür. Üstün hizmet anlayışı ile hizmet veren firmaya www.evgor.com.tr adlı sitesinden bir tık ile sipariş verebilirsiniz. Evgör’de ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilir. Herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Evinizin İçin Özel Tasarım Koltuk Takımları başlıklı makalemizde koltuk+takımı, koltuk+takımları ve online+alışveriş hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın