Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Sabiha Gökçen havalimanı, İstanbul un 2. Havalimanı olup Pendik İlçesi sınırlarındadır. Bu Havalimanı ismini Dünyanın ilk kadın savaş Pilotu Sabiha Gökçen den almıştır. Sabiha Gökçen havalimanı Malaysia Airports tarafından işletilmektedir. İstatistiklere göre Türkiye de yolcu trafiği bakımından üçüncü sıradadır. Havalimanı Üç bin metre bir piste ve 55 uçak park alanına sahiptir. Güvenlik için 42 adet nöbetçi kulübesi iç ve dış mekânları sürekli gözetim altında tutan 137 kamera bulunmaktadır. Sabiha Gökçen rent a car bakımından yolcularına 7/24 hizmet vermektedir.

 

Araç kiralama ofisleri terminal binası Gelen katındadır. Şehir merkezine 50 Km uzaklıkta olmasından dolayı Sabiha Gökçen rent a car üzerinden araç kiralamayı tercih ederek hem vaktinizden hem de paranızdan tasarruf edebilirsiniz. Araç kiralama işlemi 3 adımdan oluşmaktadır. Birinci adım Kiralanacak tarih ve yerdir. İkinci adım araç seçimi ve üçüncü adım da adres ve telefon bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmaktır.

 

Bu adımlar tamamlandıktan sonra araç rezervasyonunuz tamamlanmış olur. Rezervasyonunu yaptığınız aracınızı havalimanının çıkış kapısında adınızın yazılı olduğu bir tabela ile personelden teslim alabilirsiniz. Ödemeyi aracı size teslim eden personele nakit veya visa şeklinde yapabilirsiniz. Aracınızın rezervasyonunu iptal ettirmek isterseniz en az bir hafta öncesine kadar gerekçe belirtmeksizin e posta ile iptal edebilirsiniz.
Kiraladığınız aracınız arızalanırsa sorunu en kısa zamanda gidermek garanti edilir veya arıza giderilemeyecek durumdaysa yeni bir araçla değiştirilir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için Tüm araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz yapılmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı terminal içersin de birçok rent a car araç kiralama şirketleri vardır.

 

Rent a car dan araç kiralarken siz de mutlaka araçların tüm evraklarının ve bakımlarının yapılıp yapılmadığını kontrol etmeden aracı teslim almayın. Aracı kim adına kiraladıysanız başkasının aracı kullanmasına izin vermeyin, aksi herhangi bir kaza durumunda kasko ve sigortadan hasarı karşılatmanız mümkün olmaz, ama aracı kiralarken başka bir kullanıcı bilgilerini daha formda doldurur ve ehliyet bilgilerini eklerseniz aracınızı siz hariç bilgilerini verdiğiniz kişi de kullanabilir. Ucuz araç kiralamak güler yüzlü hizmet almak yolculuğunuzun bir parçası olacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern Ümraniye, Modern Rent a Car başlıklı makalemizde Ümraniye rent a car hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply