Salon Takımları Fiyatları

Salon Takımlarında en şık tasarımları uygun fiyatlar  Evgör Mobilya 2013 salon takımları modellerinde. Şık tasarlanmış salon takımlarının genel özelliklerini sayacak olursak; kullanılan malzemelerin son teknoloji ile üretilmiş olması, neme ve diğer etkenlere dayanıklı olması, kullanılan boyanın kanserojen madde içermemesi, kullanılan kumaşın tüm etkenlere dayanıklı olması olarak sıralayabiliriz. Şık ve kaliteli tasarlanmış salon takımlarına kolay ödeme seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı ve kredi kartsız 36 ay taksit imkanı ile sahip olmanız mümkün. Birbiriden şık tasarlanmış salon takımlarını 256 bit SSL sertifikası ile korunan www.evgor.com.tr ‘den güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Hiçbir bilginiz 3. Şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Sizde kaliteli salon takımlarına alıp evinizde muhteşem bir görüntü oluşturabilirsiniz. Evgör Mobilya sizlere her zaman muhteşem salon takımları sunar Evgör’ün sektörde kazandığı ödüller;
Tüketici 2011 Kalite Ödülü,
Evgör ailesi siz değerli dostlarıyla büyümeye, mobilya sektöründen başarıdan başarıya koşmaya ve ödülleri birer birer toplamaya devam ediyor.
Türkiye’nin perakende de sektörün en büyük ve prestijli firmalarının değerlendirmeye alındığı kalite, güven, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti,ürün çeşitliliği, marka bilinirliği v.b. değer kıstaslarının ön planda tutulduğu bu ödül siz değerli Türk halkı,müşterilerimiz ve kamuoyunun oy birliğiyle Evgör ‘e layık görülmüştür.

Evgör ; Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeyen en uygun fiyatı sunmayı ilke edinerek,Ticari kaygılarını ahlaki kaygıların önüne geçirmeden müşterilerine hizmet etmekten gurur duyar.

Sektöründe her geçen gün yeniliklere imza atan, Avrupa kalitesinde hizmet almayı hak eden müşterilerimize, hak ettiğini vermeye çalışan EVGÖR İSO 9001 belgesinden sonra “Müşteri odaklı, tutarlı, sistematik ve duyarlı” bir müşteri şikayetleri yönetimi süreci uygulayarak “Müşteri Memnuniyet Sürecini” İSO 10002 belgesi alarak sertifikalandırılmıştır.

Tüm misafirlere, müşterilerimize ve Tüketici Akademisine Tüketici Kalite Ödülü’ne EVGÖR’ ü layık gördüğünüz için teşekkür ederiz.

Ayrıca bu ödülü almamızda katkıları bulunan tüm EVGÖR personeline teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Leave a Reply