Şık Avangarde Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımı alacak olanlar avangarde yemek odası seçenekleri ile evlerinde daha şık ve kullanışlı alanlar oluşturmaktır. Farklı tarzları ile görenleri hayran bırakan yemek odaları evlerinizi daha da kullanışlı bir hale getirecektir. Masa, sandalye, aynalı konsol ve vitrin parçalarından oluşmaktadır.

 

Farklı renk ve şekil seçenekleri olması sayesinde herkesin zevkine hitap edecek seçenekler bulunmaktadır. Masa ölçüleri oldukça geniş olması sayesinde istenildiği sayıda misafire rahatlıkla ikramlarda bulunulmaktadır. Dekorasyona uygun renk seçimleri yapılarak bu şekilde yemek odası daha şık bir şekilde oluşturulur. Şık ama sade tasarım arayanlar için bu tarz yemek odaları oldukça doğru bir tercih olacaktır.

 

            Avangarde yemek odası almak isteyenler yemek odasının büyüklüğüne göre parçaları arasından farklı seçimler yapabilirler. İkili veya tekli vitrin seçenekleri sayesinde odaya uygun şekilde yemek odası takımları seçilebilir. Alınacak ürünler kaliteli işçilik sayesinde uzun süre rahatlıkla ilk gün ki gibi kullanılmaya devam edilebilir. Şık ve kullanışlı yemek odası takımları arasında en beğenilenler farklı renk ve desen seçeneği ile satın alınabilir.

 

Kabartmalı desenler oldukça farklı bir görünüm oluşturmaktadır. Yemek odasına kullanılacak olan farklı parçalar ile bir bütün oluşturacak yemek odası takımları seçilerek dekorasyon daha da ilgi çekici bir hale getirilir. En güzel şekilde yemek odasında ikramlarda bulunmak isteyenler bu tarz takımlar ile yemek odalarını sade ama şık bir şekilde dekore edebilirler.

 

Modern çizgilerim yer aldığı bir yemek odası takımı arayanlar bu tarzda yemek odası takımları arasından istedikleri çeşitleri seçerek evlerinde rahatlıkla kullanabilirler. Oymalı desenleri ile oldukça dikkat çeken bu tarz yemek odası takımları modern bir yemek odası dekore etmek isteyenlerin tercihlerini oluşturmaktadır. Deri sandalyeler ve açılır kapanır masalar sayesinde takımlar daha da kullanışlı bir hale gelmektedir.

 

Gümüşlük seçeneklerinde ikili veya tekli seçenekler de bulunur. Bu sayede evin durumuna göre geniş alanlarda ikili olanlar dar alanlarda tekli olanlar kullanılabilir. Bu sayede yemek takımlarında istenilen tarzda seçimler yapılarak odaya uygun tercihler daha doğru bir alan oluşturmasına yardımcı olmaktadır.

Yemek odası takımları için tıklayınız: http://www.dekorini.com/yemek-odasi-takimi

 

Bir önceki yazımız olan ŞIK VE GÖSTERİŞLİ MUTFAK GRUPLARI başlıklı makalemizde yemek odaları ve yemek-odası-takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply