Şık Tunik Modelleri İle Nasıl Bir Adım Önde Olunur?

 

   Moda sektörü kadın erkek fark etmez, herkesin ilgisini çekiyor. Özellikle de tesettür modasında yaşanan gelişmelerle beraber, bayanlar gittikleri her yerde şıklığın yanı sıra, rahatlığı da yaşıyor. Salaş, bol kesimli parçalar tesettür modasının ana tasarımlarıdır. Buna eklenen değişik detaylar sayesinde ise parçalar daha da modern bir havaya bürünmektedir. Sık sık tercih edilen ve günlük hayatın en çok sevilen ürünü ise tunik modelleridir. Tuniklerin kesimleri, renkleri ve detayları ise bayanların her yerde kendi tarzlarını ve şıklıklarını yansıtmasında büyük rol oynuyor.

 

 GÜNLÜK TUNİK MODELLERİ İLE FARKLI KOMBİN SEÇENEKLERİ

 

Günlük giyilen parçaların bazı farklılıkları da olmalıdır. Öncelikle çok fazla abartılı detaylar genelde tercih edilmez. Günlük tunik modellerinde sade ama şık detaylar daha çok kullanılmaktadır. Özellikle tuniklerin en büyük özelliği, bol kesimli olmaları ve farklı şekillerde kombin edilmesidir. Yaka ve kol kısımda genelde bazı detaylar görmek mümkün. Dantel, işlemeler sıkça tesettür giyim modasında kullanılmaktadır. Özellikle bazı tunik modellerinde kuyruk detayı göze çarpıyor. Farklı kesimler, sade tuniklere bile hareketlilik ve renk katıyor.

Günlük hayatta tuniklerle çok çeşitli kombin seçenekleri hazırlamak mümkündür. Geniş bir renk seçeneği ile sunulan tuniklerle, aynı zamanda farklı tarzlar yaratılabilir. Sade ve mat renkler siyah, beyaz gibi pantolonlarla uyumlu olabilir. Kırmızı, bordo, yeşil renkleri ise yine siyah veya tunik ile bir kaç ton farklı olan renklerle kombin edilebilir. Eşarbın rengi, pantolonun modeli de kombine farklılık katacaktır. Şık bir tunik ile her zaman ve her yerde bir adım önde olmanın rahatlığı yaşama imkanı bulunuyor. Asimetrik kesimler özellikle tuniklerde sıkça kullanılmaktadır. Klasik kesimlerin yanı sıra, spor bir şıklık yakalamak isteyenlere yönelik de seçenekler yer alıyor.

 

 TUNİKLERDE RENK SEÇENEKLERİN KULLANIMI

 

Yaz aylarında tunik seçeneklerini değerlendirmek doğru bir karar olacaktır. İnce kumaştan tasarlanan tuniklerde aynı zamanda renk seçenekleri de geniş yelpaze ile sunuluyor. Mat ve sade renkler özellikle bahar ve yaz aylarında kullanılıyor. Bebek mavisi, pembe, çiçek desenli tunikler son derece şık ve uyumlu olacaktır. Son bahar ve kış aylarında ise koyu renklerin kullanımı ön planda oluyor.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags:

Leave a Reply