Slim Kravatlar İle Kombin Nasıl Yapılır?

Farklı modelleri ve zengin bir seçenek sayesinde slim kravat çeşitleri ile kombin yapmak oldukça kolaydır. Tüm takım kıyafet çeşitleri ya da iş hayatı dışındaki giyim çeşitleri ile de keyifle kombin yapılacak çeşitler bulunmaktadır. Bunlar arasında siyah ya da lacivert ve bordo gibi daha birçok takım kıyafetler ile hemen uyum sağlayacak ve hoş bir görünüm kazandıracak olan bu kravat modelleri bünyesinde, güzel bir seçim yapabilir ve iş yerine giderken karizmatik bir izlenim yakalanabilir. Örneğin lacivert bir takım kıyafet içindeki beyaz gömleğin üzerinde yine lacivert renkli bu slim tarzı kravatlar büyük bir uyum sağlamaktadır. Ya da siyah ve bordo olsun tüm bu kıyafetlerin içine genel olarak beyaz renkli bir gömlek giyildiği için takımın rengine göre hoş bir uyum yakalanabilir.

 

Keyifli bir kombin

 

Takım kıyafetleri adına damatlık için de slim kravat modellerinin giyildiğini söylemek gerekir. O yüzden hangi tür bir model damatlık olursa olsun, fit bir görünümü olan ya da bunu yakalamak isteyen herkesin tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. İnce ve zarif görünümü ve karizmatik tarafları ile bu kravat çeşitleri görsel açıdan tarz bir izlenimi de yanında getirmektedir. Üstelik bu konuda sadece takım kıyafetler için değil, iş hayatı bir kenara çekildiği zaman günlük yaşam içerisinde de birbirinden farklı davetler ya da gidilmek istenen yerler için giyim örnekleri ile oldukça hoş bir görünüm sunmaktadır.

 

Farklı kombinler

 

Aksesuar olarak özel bir görünüm veren bu birbirinden değişik çeşitler arasından bir seçim yapılarak değişik giysiler üzerinde kullanılabilmektedir. Örneğin güzel bir açık renkli gömlek ile şık bir kot pantolon bütününde harika bir kombin oluşturulabilir. Özellikle mavi renkli kot pantolon modelleri oldukça hoş bir görünüm yaratmaktadır. Bu sayede gidilmek istenen bir yere tarz bir görünüm yakalanarak hem özgür bir izlenim hem de şık bir görüntü kazanılabilir. Güzel bir bluz üzerine de hanımlar bu slim kravat çeşitlerini giyebilir ve güzel bir kombin oluşturabilir. Kişisel tercihlere göre birçok giyim örnekleri bünyesinde hoş bir giyim yaratılarak gidilmek istenen yere katılmak mümkündür.

Kaynak : kravatkolik

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply