Aksesuarlar

Tarz Yaratan Bileklik Modelleri Nasıldır?

Erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlar arasında bileklikler gelmektedir. Bileklikler her çeşit giyim tarzı ile uyum sağlamaktadır. Hem sade hem de fark yaratan görünümler için bilekliklerde farklı modeller vardır. Tek çeşit bilekliklerin kullanıldığı gibi farklı tarzdaki bilekliklerin kombin şeklinde kullanılmaktadır. Böylece giyim tarzlarına aksesuarla hareket katılmış olmaktadır. En sade giyim stilleri bile takılarla şık şekilde tamamlanmış olur.

 

Deri Erkek Bilekliklerde Son Trendler Nelerdir?

 

Deri bileklikler klas görünümü ile diğerlerinden farklı bir yere sahiptir. Deri örgü şeklinde olan zengin görünümlü bu erkek bileklik modelleri her erkeğe farklı bir hava katmaktadır. Deri olan bu bilekliklerde olan çelikten yapılmış parlak metal detaylar bilekliğin albenisini arttırmaktadır. Yarı yarıya metal ve deri olan modeller vardır. Siyah, bordo, hardal, kahverengi, gri gibi birçok renk çeşidi vardır. Birbirine uygun iki rengin kullanıldığı çeşitleri vardır. Katıksız deri olduğu için dayanıklıdır. Uzun süreli kullanıma uygundur.

 

Taşlı Şekildeki Erkek Bileklikleri Nasıldır?

 

Farklı şekillerde tasarlanmış taşlardan oluşan bilekliklerde her zevke uygun modeller vardır. Tek çeşit taş kullanıldığı gibi birkaç çeşit taşın kullanıldığı değişik modeller vardır. Erkek bileklik modelleri arasında bu bileklikler esnek şekilde olduğu için takıp çıkartmak kolaydır. Farklı kombinler yaratmaktan hoşlananlar için deri ve taşlı bileklik birlikte güzel bir uyum sağlamaktadır. Her taşın ayrı özelliği bulunmaktadır. Kişiye göre özelliklere uygun taşlardan yapılmış erkek bileklik vardır.

Kaynak: www.kravatkolik.com

Bir önceki yazımız olan Seiko Saatlerin Adresi başlıklı makalemizde Seiko saat ve Seiko saat modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın