Mobilya

Teka Ankastre İle Bir Adım Önde

Günümüzde mutfak dizaynında tercih edilen beyaz eşya türü daima ankastre olmaktadır. Bunun nedeni hem son teknoloji ile üretilmiş olmaları hem de mutfaklara daha estetik bir görünüm kazandırmalarıdır. Ankastre ürün alırken karşımıza birçok marka seçeneği çıkmaktadır. Fakat kaliteli, dayanıklı ve enerji tasarruflu ürünler tercih etmeliyiz. Bunun için önceliğimiz teka ankastre ürünleri olabilir.

 

Firma 1924 yılında Almanya’da kurulmuş olup dünyada 100 milyonu aşkın müşteriye sahiptir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan ürünler üretmeyi başaran bir firmadır. Ankastre ürünlerin tamamı paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

 

Teka ankastre ürünler içerisinde bir bardak suyla kendi kendini temizleyen fırınlar, apple ürünleri ile uyumlu ilk mutfak gereçleri olan davlumbazlar mevcuttur. Ankastre mutfak gereçleri imalatında en yaygın imalatçı firmadır. Teka iHood ankastre davlumbazlar çalışmasına rağmen iki hoparlör ile ipood ve iphone cihazına bağlanıp müzik dinleyebilmenizi sağlayan ilk davlumbazdır.

 

Teka flex ankastre fırınlar %30 daha fazla pişirme alanına sahiptir ve daha pazla kap alma kapasitesi olup aynı anda birkaç çeşit yemek pişirmenizi sağlar. Teka kombo ankastre fırınlar iki boşluk kapasitesine sahip tek fırın olma özelliğine sahiptir. Mesela pizza pişirirken aynı anda kızartma yapabilmenizi sağlar. Üstelik standart fırınlar kadar yer kaplar.

 

Teka ankastre, oteller, okullar, hastaneler, restoranlar için mutfak gereçleri ve hazır gıda ekipmaları üretip pazarlar. Teka ankastre ürünler hydroclean teknolojisine sahiptir. Akıllı, su ve enerji tasarrufu sağlayan, otomatik ayarlanabilen bir sisteme sahiptir. ISO sertifikalı ürünlerdir. Yani kalite standardı son derece yüksektir.

 

2012 yılında mutfak alanında uluslararası ödüller almıştır. 90 yıllık bir deneyime sahip dünyaca ünlü bir markadır. Satış sonrası hizmette müşteri sorunları daima çözüm odaklı bir anlayışla çözülmektedir. Müşteri memnuniyeti önemlidir. Kısacası mutfağınız için tercih edeceğiniz tek adres sektöründe bir numara olan, kalite standardı yüksek, enerji tasarrufu sağlayan, yüksek teknoloji ile üretilmiş ürünleri olan teka ankastre olmalıdır. Teka ile daima bir adım öndesiniz.

Bir önceki yazımız olan Modern Evlerin Gözdesi Ankastre başlıklı makalemizde ankastre hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın