Moda

Tesettür Abiyede Yeni Sezonun Detayları

2018 sezonunda en çok göze çarpan detay abiyelerin farklı bölgelerinde yer alan ışıltılardır. Özellikle üst bölgede ve göğüs kısmında yer alan bu ışıltılı işleme ve nakış detayları abiye elbiselerde daha göz alıcı bir hava yaratmakla kalmayıp aynı zamanda kadınların özel günlerde muhteşem bir parıltı elde etmesini sağlamaktadır. Çeşitli desenlerin oluşturulduğu bu ışıltılar, tesettür abiye modellerine daha çekici ve gösterişli bir hava kazandırmaktadır. Modaselvim sitesinde satışa sunulan tüm abiye modelleri son moda trendlerine göre dizayn edildiği için kadınlar popüler detayların olduğu modelleri kolayca bulabilir.

Işıltılı ve Göz Alıcı Detaylar

 

Sade renklerin kullanımı ile modern bir görünüm elde etmek amaçlanmıştır. Tek renkli abiye elbiseler çeşitli detaylar ile süslendiği için özel günlerde kadınlar tüm dikkatleri üzerinde toplayabilir. Örneğin; sitemizden tercih edeceğiniz ışıltılı detaylarla bezenmiş bir tesettür abiye modeli ile sade gümüş küpeler ve tek renkten oluşan topuklu ayakkabıları kombinleyerek özel günlerin en muhteşem kadını olabilirsiniz.

 

Abiye elbiseler tüm ışıltıyı üzerinde barındırdığı için, kadınlar takıları veya ayakkabıları ile dikkat çekmek zorunda kalmazlar. Işıltılı işleme ve nakış detaylarının yanı sıra farklı kesim şekilleri de abiye elbiselerde sezonun dikkat çeken özelliklerindendir. Her kadın vücut yapısına uygun olan kesim şeklini tercih ederek özel günlerde kendi tarzını gözler önüne serebilir.

 

 Son Trendlerin Detaylarını Yansıtan Abiye Modelleri

 

Modaselvim sitesinde yer alan tesettür abiye modelleri son moda trendleri ile doğru orantılı olarak sürekli yenilenmektedir. Bu yüzden modayı yakından takip eden kadınların her yeni abiye modelini rahatlıkla bulabileceği geniş bir yelpaze sunulmaktadır. Genellikle pastel tonların kadınlar arasında popüler olması, sitedeki abiye modellerine de yansımıştır. Tesettür abiyeler ile en yeni detayları içeren oldukça gösterişli kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Özel günlerde rahatlıkla giyebileceğiniz bu kıyafetler modayla ne kadar ilgili olduğunuzu gösterir niteliktedir. En yeni detayların kullanımı ile dizayn edilmiş abiye modelleri her kadının özel günlerde en şık bayan olmasını sağlamaktadır. Sitemizden yapacağınız abiye alışverişi ile siz de özel günlerde ışıl ışıl parlayın ve son trendlerin popüler detaylarını üzerinizde taşıyın!

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın