Tesettür Dış Giyim Modaselvim’de

 

G.M.Z. Tesettür          Günümüzde tesettür dış giyim modası sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Tesettürlü bayanların şikâyetçi olduğu konuların neredeyse en başında gelen giyim konusu modanın içerisinde bir sorun haline gelmiştir. Tesettürlü bayanların beğendiğini değil bulduğunu almak zorunda kalmaları şikâyet edilen konuların başında gelmektedir. Tesettür konusunda çeşitlilik sağlanan kıyafetler sayesinde artık bayanlar bulduğunu almak yerine renk, model seçerek istediği ürünü satın alabiliyor. Özellikle internet sitelerinde çok rağbet gören tesettür dış giyim ürünleri her ne kadar internet sitelerinde çeşitlilik gösterse de beden ve model seçimleri uyuşmadığında problemler çıkarabiliyor. Bu da e-ticaret sektörünün kaçınılmaz bir sonu haline gelmiş bulunmakta.

 

           Tesettür dış giyim kategorilerinde 2016 yılında moda olan çizgili ürünler şuanda çok hızlı bir şekilde satılmaktadır. Genelde pastel tonların kullanıldığı ürünlerde boyuna ya da enine kumaşın kendisinden çizgiler ile desende çeşitlilik sağlanmaktadır. Her zevke hitap edebilecek şekilde tasarlanan ürünler de özellikle göze çarpan renkler; haki, pudra, mürdüm, krem ve siyahtır. Yoğunlukla bu renklere talep olduğundan dolayı tesettür dış giyim konusunda üretim yapan firmalar genelde bu tonlara yoğunlaşarak üretimlerini devam ettirmektelerdir.

 

Tesettür dış giyim nereden alınır?

 

İnternet sitelerinde az önce de bahsettiğimiz gibi yoğun şekilde tesettür dış giyim satışı yapılmaktadır. Bunun nedeni ise insanların evden, işten veya yoğun olduğu dolaşmaya fırsatının olmadığı herhangi bir yerden rahatlıkla alışveriş yapılabilmesidir. Fakat değişim ve iade konusunda kayda değer bir gelişme maalesef ki yaşanamamıştır. En fazla alışveriş yapılan tesettür dış giyim sitesi olan www.modaselvim.com adlı tesettür kıyafet giyim sitesinde oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Ve bu nedenle bayan müşteriler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Fiyatlarının da son derece uygun olduğu bu site hem güncel olarak modeller satışa açmaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti çok yüksek olan www.modaselvim.com adlı web sitesi hızlı gönderi yapmaktadır ve uygun fiyata ürünler satarak belirli dönemlerde ücretsiz kargo gibi kampanyalar yapmaktadır. Bir kez alışveriş yapan müşteriler mutlaka tekrar alışveriş yapmaktadır. Tesettür dış giyime dair her ürünün bulunduğu bu web sitesinde eşofman, eşarp, çanta, abiye, tunik gibi kategorilerin yanında yaz/kış, ilkbahar/sonbahar gibi kategorilerle moda hakkında tüyolar verilmektedir.1996 yılından bu yana faaliyet gösteren firma kategoride ki başarısını her geçen gün biraz daha yükseltmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply