Moda

Tesettür Elbise De Yeni Modeller

Tesettürlü bayanların hem günlük hayatta hem de özel günlerde en çok tercih ettikleri kıyafetlerden biri tesettür tunik diğeri ise tesettür elbise olmaktadır. Bunun en önemli sebepleri bu kıyafetlerin hem rahat hem de şık olmasıdır. Her yıl çıkan yeni modelleri ile de farklı ortamlarda giyilebilme özelliğine sahiptir. İşte tesettür elbise de ye modeller:

 

1- Kolyeli Tesettür Elbise Modeli: Krep şifon kumaştan üretimi sağlanan yakası bisiklet yaka şeklinde gelen yeni sezonun en beğenilen kıyafetlerinden biri olan bu elbise 144 cm boyunda olup; astarlıdır. Elbisenin yan tarafında fermuarı ve beline takılan kemeri bulunmaktadır. Kemeri de yine aynı kumaştandır. Elbisedeki kemerin yanı sıra elbisede aksesuar olarak takılan kolye de dikkat çeken bir diğer özelliktir. Elbisenin kiremit, zümrüt, indigo, mint yeşili, mürdüm ve bebe mavisi gibi renkleri mevcuttur.

 

2- Kolları İncili Tesettür Elbise Modeli: Ürün kişinin üstüne oturmaktadır. Likralı örme kumaştan üretimi sağlanan yakası bisiklet yaka şeklinde gelen yeni sezonun en beğenilen kıyafetlerinden biri olan bu tesettür elbise 142 cm boyunda olup astarsızdır. Kemerin ön kısmında ve elbisenin her iki kolunda inciler yer almaktadır. Balon kol şeklinde gelen ve kolları komple incili olan bu elbisenin manşetleri lastiklidir. Bu elbise modeli özel günlerin sade abiyesi şeklinde en çok tercih edilen modellerden biri olacaktır. Elbisenin haki, zümrüt, indigo, şarabi, mürdüm, siyah, mor ve pudra gibi renkleri mevcuttur.

Modaselvim tesettür ürünleri ve fiyatları: https://www.modaselvim.com/

3- Fırfır Detaylı Tesettür Elbise Modeli: Ürün kişinin üstüne tam oturmaktadır.

Likralı örme kumaştan üretimi sağlanan yakası bisiklet yaka şeklinde gelen yeni sezonun en beğenilen kıyafetlerinden biri olan bu tesettür elbise 130 cm boyunda olup astarsızdır. Elbisenin fermuarı sırtında yer almaktadır. Elbisenin her iki göğüs kısmından bele doğru inen fırfırları mevcuttur. Bel kısmında ve etek ucuna yaklaşırken birit şeklinde bir yuvarlak geçmektedir. Elbisenin kolları kısmen balon şeklinde gelirken manşetleri lastiklidir. Bu elbise günlük hayatta en çok tercih edilen modellerden biri olacaktır. Elbisenin haki, lila ve bebe mavisi gibi renkleri mevcuttur.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın