Moda

Tesettür Giyim Seçimi Nasıl Yapılır?

Eşarp seçimi tesettürlü bayanlar için son derece önemli olup doğru şekilde kombinlenmesi de gerekmektedir. Düz renkli, kıyafetlerle uyum sağlayan, desenlerle sınırları çizilmemiş ipek eşarplar son yıllarda hemen hemen herkesin tercihi olmaktadır. İpek eşarplar her dönem rahatlığın ve konforun adresi olmaktadır. Pek çok model ve desende tasarlanan modeller her yaşa ve her zevke hitap etmektedir. Şık tesettür kombinlerinde modern detaylar ve işlemeler de kendini göstermektedir. Karışık renkli eşarp modelleri pek çok kıyafeti tamamlamaktadır. Armine eşarp kalitesinde olan ipek eşarplarla da rahat gün geçirilebilir.

 

Kaliteli Tesettür Ürünleri

 

Tesettürlü bayanların şık kombinlerinde yer alan modeller moda renklerde tasarlanmaktadır. Yaz günlerinde de sıklıkla tercih edilen modeller klasik giyimin yanı sıra spor giyimde de vazgeçilmez olmaktadır. İpek eşarptan vazgeçemeyen bayanlar için kaliteli markalar da tasarımlarına devam etmektedir. Tesettürlü bayanlar için kıyafetler son modaya uygun olarak kendini göstermektedir. Modern detaylarla tasarlanan ürünleri satın alırken kombinlerinizde önemine dikkat etmek gerekmektedir. Çizgili etekler, pantolonlar, eşarplarda yeni sezonda önemini korumaktadır.

 

Genç Kızlar İçin Tesettür Modası

 

Pantolon ve tunik modelleri de şık tasarımları ile her sezon dikkat çekmektedir. Kıyafetler dışında trend çizgiler eşarp modelleri için de geçerli olmaktadır. Eşarp desenleri kombin rahatlığı sağlayacak kıyafetler de yaz ve ilkbahar koleksiyonlarında yerini almaktadır. Tesettür giyimde çanta, ayakkabı ve aksesuar uyumu da son derece önem taşımaktadır. Farklı kumaşlarda farklılıklar dikkat çekmemektedir.

 

Sezonun Trendi Kıyafetler

 

Kalitesi ve uygun fiyatıyla dikkat çeken modeller kolay kullanım olanağı sunan ipek eşarplarla kombinlenmektedir. Kıyafetlerle uyum sağlandığında şık ve hoş bir görüntü sağlanmaktadır. Günlük hayatta şık ve kullanışlı kesime sahip elbiseler modern detaylardan oluşmaktadır. Modaya uygun renklerde tasarlanan elbiseler ise trend lazer kesimleri ile de dikkat çekmektedir. Tesettür modası son detaylarla modern yapıda, her yaşta kendini göstermektedir. Sade ve düz kumaşlardan tasarlanan elbise modellerinin yaka ve kol kısımlarında renkli işlemeler yer almaktadır. Sezon trendi olan popüler pudra rengi tonlarında olan elbiseler de dikkat çekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın