Moda

Tesettür Giyim Siteleri

 

Artık her şey internet üzerinden mümkün ve daha pratik. Özellikle de alışveriş. Yoğun bir işiniz ve günlük temponuz varsa bu tür şeylere zaman ayırmak bir hayli zor. Bu yüzden internet üzerinden alışveriş yapmak zaman yönünden de bizlere kolaylık sağlıyor. Üstelik beğendiğimiz ürünler mankenler üzerinde olduğu için giydiğimiz zaman üzerimizde nasıl duracağını da görmüş oluyoruz. Fakat kapalı kadınların tereddütleri oluyor. Çünkü tercih edilen kıyafetler bedeni çepeçevre sarmadığı için “Acaba bu ürün bana geniş mi olur? Yoksa dar mı gelir?” gibi kaygılar ortaya çıkıyor. Bu yüzden artık çoğu sitelerde giyilen kıyafetin bedeni ve üzerinde olan mankenin beden ölçüleri not olarak düşülüyor. Sadece tesettür için açılan tesettür giyim siteleri de bulunmakta. Hadi bu sitelere bir göz atalım.

 

Tesettür Giyim Siteleri

 

Etesettür

 

İlk olarak “Etesettür” sitesinden başlayalım. Bu sitede tesettür giyim adına olan hemen hemen tüm markalar mevcut. Giyim, dış giyim, abiye, deniz ve spor giyim, büyük beden giyim, çanta, aksesuar gibi seçenekler bulunuyor. Onlar haricinde eğer kendi istediğiniz markalar arıyorsanız menü kısmında en sağda “Markalar” bölümü bulunmakta. O kısımda dilediğiniz markayı seçip alışverişinize başlayabilirsiniz.

 

Modanisa

 

İkinci sitemiz olan “Modanisa”‘ya bir göz atalım. Diğer sitemizde olduğu gibi bu sitede de birçok bölüm mevcut. Eğer marka seçmek istiyorsanız menü kısmında bulunan “Tasarımcı” butonuna basarak buna ulaşabilirsiniz. Ayrıca yeni markalar da keşfetmek mümkün bu sitede.

 

Alvina

 

Bir diğer sitemiz “Alvina”. Bu sitede mevsime özel kombinler bulabilmek mümkün. Menüde bulunan özel seçenekler dışında anasayfada kategoriler halinde kombinler görebilirsiniz. Örneğin sonbaharda iseniz kategoriler arasında “Sonbahar” başlığına tıklayarak sonbahara özel kombinler yakalayabilirsiniz.

 

Tozlu

 

Sadece tesettür giyime özel olmayan bazı siteler de var. Örneğin “Tozlu”. Birçok marka içeren ve hemen hemen her kesime hitap eden bu sitenin de tesettüre özel bir bölümü var. Üstelik kapıda ödeme tercih etmek isteyen varsa Tozlu’da kredi kartı hariç kapıda ödeme imkanı da var.

 

Stilgiyim

 

Bu sitede de birçok farklı ürün bulunuyor. “Giyim” seçeneğine tıklayarak “Tesettür Giyim” kısmında aradığınızı bulabilmeniz mümkün. Ayrıca menüde bulunan “İndirim” seçeneğinde günlük fırsatları da bulunmakta. Dilediğiniz ürünü indirimli bir fiyata rahatça alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın