Tesettür Giyim Ürünleri Takım

Anadolu kültürüne özgü olan, binlerce yıl geçmişiyle özümüzün bir parçası olan tesettür giyim, yeni modellerle göz kamaştırmaktadır. Kombin, ferace, kap, kaban, abiye, tunik, başörtüsü, şal, tesettür eşofman, tesettür pantolon, etek ve gömlek gibi kategorilerde üretilen tesettür giyim, kendine has moda anlayışı ile etkileyicidir. Her yıl yeni trendlerle müşterisinin karşısına çıkan Moda Selvim, birinci sınıf kumaş ve birinci sınıf işçilikle, standartların üzerinde tesettür giyim modelleri sunmaktadır. Sitemizdeki ürünleri tek tek inceleyip, istediğiniz adrese sipariş verebilirsiniz. Firmamız, ödeme kolaylığı ile ve kargo seçenekleriyle, tesettür giyim ürünlerini, kısa zamanda adresinize göndermektedir.

 

 Takım Olarak Giyilir

 

Tesettür giyimin kendine has giyim tarzı vardır. Başörtüsü ile giyilen tesettür giyim ürünleri, yırtık kot, tayt, mini etek veya vücut hatlarını gösteren transparan giysilerle giyilmez. Dekolte özelliklere sahip hiç bir ürünle takım olmayan başörtüsü, ferace, kap, kaban, abiye, tunik ve diğer tesettür giyim ürünleriyle giyilmelidir. Sitemize girdiğiniz zaman, istediğiniz tesettür takımı oluşturabilirsiniz. Renk ve tasarım özellikleriyle tercih edilen bu ürünlerde, deri, dantel, düğme, cep, kapüşon ve kemer gibi detaylar eklenebilmektedir. Her yıl özel olarak tasarlanan tesettür giyim modellerinde, renk özellikleri oldukça farklıdır. Mürdüm, petrol yeşil ve haki gibi renkler en popüler renklerdir. Siyah ve beyaz renkleri ise, her zaman olduğu gibi en popüler renklerdir.

 

 Yeni Modellerimizi Takip Edin

 

Moda Selvim, her yıl yeni tasarımlarla ve çalışmalarla, tesettür severlerin karşısına çıkmaktadır. Yeni renkler ve tasarımlar, özel olarak hazırlanmaktadır. Kışlık modeller ve yazlık modeller özel olarak hazırlanmaktadır. Kışlık modellerde kaşe ve benzeri kumaşlar, yazlık modellerde ise penye ve benzeri kumaşlar tercih edilmektedir. Bu kumaşların tercih edilmesinin nedeni, mevsimsel kullanımların rahat bir şekilde gerçekleşmesi içindir. El, yüz ve ayaklar hariç bütün vücudun kapanmasına dayalı tesettür giyim modelleri, diğer moda tasarımlarına göre belli sınırları vardır. Moda Selvim hayallerinizdeki modelleri oluşturmaktadır. Kampanyalar, indirimler ve özel ürünler kategorisinde, ‘hatırı sayılır’ indirimler yapan sitemizi, düzenli olarak ziyaret etmelisiniz. Çok uygun fiyatlara, tesettür giyim ürünlerini, çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply