Tesettür Giyimde Trend Olan Pantolon Modelleri Nelerdir?

 

            Tesettür giyimin önemli giyim unsurlarından biri olan tesettür pantolonlar özel tasarımları ile farklı trendler oluşturuyor. Tesettür pantolonlarda öne çıkan pantolon tercihlerine baktığımızda ilkbahar yaz pantolon trendleri ve sonbahar kış pantolon trendleri farklı tasarımlar görüyoruz.

 

Bol Paça Pantolon Trendi

 

           Tesettür giyimin önemli bir detayı olan pantolon tercihi bol paça pantolon modelleri ile farklı bir trend tercihi oluşturuyor. Bol paça pantolonlar ilkbahar yaz dönemi için rahat giyim tercihine kavuşan bayanlar bu modelleri hem sosyal ortamlarda hem de büro ortamında kullanabiliyor. Rahat tasarımı ile öne çıkan bu modellerle topuklu ayakkabı kullanılabildiği gibi sportif çanta ve şal tercihleri de kullanılabiliyor. Renk tercih olarak petrol, hardal, mürdüm, siyah ve lacivert vekilin bulunduğu modellerde açık renkli modeller de bulunur.

 

İlkbahar Yaz Pantolon Trendleri

 

İlkbahar yaz dönemi bayanların en çok tercih ettiği pantolon alternatiflerinden biri duble paça pantolon modelidir. Bu pantolon lacivert, zümrüt, mürdüm ve siyah renkleri ile tercih sunarken özellikle tunikler ile cazip bir kombin yapma imkânı sunan likralı dar paça pantolon modelleri şık dizaynlar sunuyor. Tesettür pantolon modellerinin özelliklerinden biri de özellikle yaz aylarında sıkça kullanılan ve iş kadınlarından sık tercih ettiği fermuarlı pantolon modelidir.

 

Tunik, pardösü ferace gibi modellerle kullanılabilen bu model açık renkli tonları ile bel ve paça bölgesinde bulunan fermuarıyla kullanışlı bir pantolon tercih oluşturuyor. İlkbahar yaz dönemi için trend tercihlerinden biri de bilek boy pantolon tercihidir. Özellikle iş dünyası kadınlarının en sık tercih ettiği model olan bu model ile topuklu ayakkabı özel bir kombine dönüşüyor. Topuklu ayakkabı ile uyum sağlayan açık renkli bilek boy pantolon modeli farklı renk tercihleri ile sarı, haki ve beyaz gibi renkler sunuyor.

 

Sonbahar Kış Tesettür Pantolon Trendleri

 

Sonbahar kış dönemi için de birbirinden cazip tesettür pantolon modelleri bayanların tercihi olurken bu modeller arasında özellikle koyu renkli tasarımlar öne çıkıyor. Sonbahar kış dönemi İçinde önemli bir tercih olan bilek boy pantolon modelleri siyah, lacivert ve kahverengi tonları ile tercih oluştururken fermuarlı pantolon modeli diye sonbahar kış döneminde ayakkabı ile kombinlenebilir bir tercih sunuyor.

www.modaselvim.com

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply