Moda

Tesettür Giyimde Yeni Ürünler ve Sonbahar Kış Modası

Kapalı giyimi tercih eden hanımlar için tesettür giyimin en son çeşitlerini modaselvim.com adresli internet sitesinde görebilirsiniz. Online alışveriş kavramının çok arttığı günümüzde tesettür giyimin de alışverişlerdeki payı sürekli çoğalıyor. Fakat bu model ürünleri satan bir tesettür sitesi kendi alanında bir fark yaratmalı ki öne çıkabilsin. ModaSelvim bunu ürün çeşitliliği ve sitenin kolay kullanılırlık özelliğini ön plana çıkararak yapıyor. Sitede sunulan kategoriler size yol gösteriyor. Sanki çok büyük bir alışveriş merkezinde yol gösteren tabelaları takip ederek dolaşıyor, aramak istediğinizi kolayca buluyorsunuz. Bu kadar ürünü normal bir mağazada görmek için binlerce metrekarelik bir alanı elinizde paketlerle dolaşmanız gerekir ki bu da internetin size sağladığı en büyük kolaylıktır.

 

Yeni Ürünler Bölümü

ModaSelvi’nin site kategorileri arasında yer alan yeni ürünler bölümüne ise mutlaka uğramanızı tavsiye ederiz. Abiye ve normal giyimin en son modellerini orada göreceksiniz. Sonbaharın başlayıp kışın yaklaştığı şu günlerde modaya uygun tesettür giyim çeşitlerini adımızı taşıyan internet sitesi içinde seçmekte zorlanacaksınız. Pelerinli abiye çeşitleri bu sezon gene revaçta görülüyor. Davetlerin elbise çeşidi olan abiyelerde taşlı pelerinler ve kadife kumaş cinsi öne çıkıyor. Mürdüm ve bordo ise renk tasarımlarda daha çok tercih ediliyor. Volan kollu bluzların tamamladığı pantolon takımlar ise hem günlük hayatta hem de arkadaş toplantılarında rahatlıkla giyilebilir. Ayrıca gülkurusu veya haki renkli pliseli süet elbise gibi son çeşitlere de göz atmadan geçmeyin. Devam eden sonbahar kış sezonu içinde göreceğiniz fiyatlar da sizi şaşırtacak. Sezonda olmamıza rağmen hepsinin fiyatları yarıya yakın indirimli olarak ayarlanmıştır. Böylece her bütçedeki hanım modaselvim.com isimli tesettür sitesi içinde alışveriş imkanı bulacaktır. Bu hususu da internet alışverişlerinde yarattığımız farklardan biri olarak görüyoruz.

 

Sezon Devam Ediyor

2017 Sonbahar Kış Modası içinde kapşonlu pançoların öne çıktığından da söz etmek gerek. Elbise veya eteklerin bel kısmına eklenmiş parça olan peplumla süslenmiş tuniklerden bu sezonda da vazgeçilmediğini görüyoruz. Pepluma uygun olarak yapılmış volan kollu renk renk tunikleri dolabınızdan eksik etmeyin.

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın