Tesettür Kaban Modellerinde En Çok Tercih Edilecek Tasarımlar

Tesettür ürün seçenekleri bayanların rahatlığını ve şıklığını sağlamak amacı ile kaliteli tasarımlar üretilerek oluşturulmaktadır. Ürün yelpazesi içerisinde bulunana birbirinden farklı ve renkli tasarımlar her bayanın kendine en uygun olan modeli bulmasına olanak sağlamaktadır. Kış sezonunun en trend ürünleri arasında ise dış giyim seçenekleri bulunmaktadır. Bayanlar için oluşturulan tesettür kaban modellerinde kaliteli kumaşlar ve şık ayrıntılar bir araya getirilmektedir.

Sezonun en dikkat çekici ürünleri arasında yer alan düğmeli ve uzun kesim ile oluşturulan kaban modelleri, taba, siyah, bordo gibi trend renkler kullanılarak oluşturulmuştur. Model yakadan itibaren kullanılan karşılıklı düğme ayrıntıları ile tasarlanmıştır. Kaban kesiminde belden oturan etek kısmında ise rahat kesimli bir tasarım tercih edilmiştir. Uzun kesim kaban şık yapısı ve klasik görünümü ile bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

 

 Dikkat Çeken Tesettür Kaban Modellerinin Kesimleri Ve Aksesuar Detayları Nelerdir?

 

Sezon içerisinde tercih edilecek olan ve bayanların tarzlarını öne çıkaracak olan diğer bir tesettür kaban modeli, ise kaşe kumaş kullanılarak oluşturulan, deri detaylı kaban modelidir. Bu model bileğe kadar gelen uzun bir boy yapısı ile tasarlanmaktadır. Üzerinde kullanılan ayrıntıların ön plana çıkarılması amacı ile düz kesim ile oluşturulmaktadır.

 

Bel bölgesinde bulunana kemer detayı şık bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Yaka kısmında uygulanan deri detayı sayesinde, dinamik bir tarz yakalamaya olanak sağlanmaktadır. Fermuar detayları hem boydan hem de cep kısımlarında kullanılmaktadır. Renk seçenekleri olarak mürdüm, haki, lacivert ve siyah tercih edilmektedir. Model günlük kullanıma uygun yapısı ile bayanların her kıyafeti ile birlikte uyum yakalayabilecekleri bir dış giyim seçeneğine dönüştürülmüştür.

 

           Tesettür kaban, kap, pardesü gibi modellerin tümünde bu sezon deri kullanımı görülmektedir. Deri, kürk, fermuar, kemer gibi ayrıntıların tercih edildiği modeller trend ürünleri oluşturmaktadır. Hareketli ve şık tasarımlar dış giyimde her bayana uygun tarzda modellerin tasarlanmasına olanak sağlamaktadır. Bayanlar kendi tarzlarına hitap eden en kaliteli ve en şık kaban modellerini bir arada bulabilecekleri bir ürün yelpazesi ile buluşturulur.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply