Tesettür Siteleri Güvenilir Mi

İnternetten alışveriş yaparlarken insanların sordukları soruların başında bu sitelerin güvenilir olup olmadığı gelir. Öncelikle mal tesimi öncesinde herhangi bir ücret talep eden sitelere baştan güvenmemelisiniz. Kapıdan ödeme seçenekleri olan, beğenmediğiniz zaman iade yapabileceğiniz ve hakkında diğer kullanıcılarının iyi yorumları bulunan siteler daha güvenilir sitelerdir. Tesettür siteleri bu alanda yeni hizmet veren siteler değildir. Bazı firmalar sadece site üzerinden hizmet veriyor. herhangi bir mağaza açmadan kendi bulunduğu şehirde bile mağaza açmadan Türkiye’nin her yerine teslimi bulunan siteler var. elbette bu siteler diğerlerine oranla daha güvenilir sitelerdir.

Tesettür Sitelerinden Nasıl Alışveriş Yapılır

Tesettür siteleri üzerinden alışveriş yapmak oldukça basit ve kolay. Dilediğiniz bir siteye girip beğendiğiniz kıyafetin üzerine tıklayın. Tıkladığınız zaman karşınıza kıyafetin çeşitli şekillerde çekilmiş fotoğrafları karşınıza gelir. Ürünün alt kısmında özelliklerini, rengini, bedenini, kaç santim olduğunu belirten ayrıca fiyatını yazan yerler karşınıza çıkar. Buradan beden ve renk seçimi yapabilirsiniz. beğendiğiniz kıyafetin altında bulunan açıklamaların yanında veya altında ürünü satın al butonuna basmanız gerekir. ardından banka veya kredi kartı bilgilerinizi girerek ürünü satın alabilirsiniz.

Ürünü Satın Almadan Önce

Bir ürünü satın almadan önce mutlaka hizmet sözleşmesini okumanız gerekir. bu bilgiler ürünün ne zaman teslim edileceği, ürünü beğenmediğiniz zaman ne yapabileceğinizi, iade ve değişimin olup olmadığını, ödeme seçeneklerini size sunar. Bu sayede tesettür siteleri daha güvenilir alışverişin kapılarını size açar.

İnternetten Alışveriş Yapmak Kalktı Mı

İnternet dolandırıcılıklarının önüne geçmek ne yazık ki çok zor. Haklarınızı aramanız için bazı yollar bulunsa da dolandırıcının izini sürmek sanal ortamda her geçen gün zorlaşıyor. Bu sebeple bir düzenleme yapılarak kredi kartları ve banka kartları için ödeme yapılacak adresi takip etmek amacıyla bankadan onay almak gerekiyor. Tesettür siteleri ve diğer siteler üzerinden alışveriş yapmak için bu onayı yaptırmış olmanız gerekiyor. Aksi durumda yalnızca kapıdan ödeme yapabilirsiniz. kapıdan ödeme ürünün geldiği zaman yapılan bir ödemedir. Daha güvenli olmakla birlikte mal tesliminden önce ürünü inceleme fırsatı verir.

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply