Moda

Tesettür Tunik Modelleri

 

Günümüzde hızla gelişmekte olan tesettür modası sayesinde muhafazakâr bayanlar şık ve zarif kıyafetleri bir arada kullanabiliyor. Özellikle bayanların günlük giyim tercihleri arasında en çok kullandıkları parçalardan biri olan tesettür tunikler, farklı renk ve sıra dışı tasarımları ile kapalı bayanların tarzını ortaya çıkartan giysiler içerisinde yer alıyor.

 

 

           Tesettür tunik modelleri sadece yaz aylarında değil, aynı zamanda kış aylarında da tercih edilen ürünlerden biridir. Değişik tarz ve modellerde üretilen ürünler, son yıllarda en çok tercih edilen giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Tunikler, muhafazakâr giyimin en önemli giyim parçalarını oluşturmaktadır. Bu sebeple tesettür tunikler elbiseler, etekler ve pantolonlar ile birlikte kullanılabilmektedir. Stil sahibi olan kadınların vazgeçemediği parçalardan biri olan tesettür tunik modellerini aynı zamanda şık takılar ve ona uygun ayakkabılar ile de kombinleyebilirsiniz.

 

Boyunuza uygun olarak tercih ettiğiniz tunik modellerini, eğer fazla kilolarınız varsa, kumaş pantolonla bir arada kullanarak kombinleyebilirsiniz. Bunun dışında ayakkabılarınıza kadar uzanan bol pantolonlar ile de tunikleri bir arada kullanarak, daha şık ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 

Tesettür tunikler birçok bayanın zevkine hitap edebilecek çeşitlilikte üretilmektedir. Bu tür tunikler, sanılanın aksine sadece günlük ve özel günlere değil, aynı zamanda spor giyim tarzına da uygun olan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Etek ile tesettür tuniği bir arada kullanmak istiyorsanız, uzun bir etek ile kalçayı kapatan kısa bir tunik modeli tercih edebilirsiniz. Bunun dışında yırtmaçlı tesettür tunik modelleri ile uzun pantolonları da bir arada kullanabilirsiniz.

 

Tesettür tunik fiyatları modellere, markalara ve kullanılan kumaşın kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Günümüzde bayanlar özel davetlerde ve düğünlerde abiye elbiseleri tuniklerle kombinleyerek tarzlarını ve şıklıklarını bir arada yansıtmaktadır.

 

 Tesettür Tunik Kombinleri

 

Tesettür tuniklerinizi seçerken renk konusunda kararsız kalıyorsanız eğer, tunikleri kullanacağınız alana göre seçebilirsiniz. Kombinlerinizi oluştururken kontrast renkleri bir arada kullanamaya dikkat ederseniz, çevrenizdeki gözlere çok daha uyumlu geleceksiniz. Özellikle kumaş ve deri kemerler ile kullanılabilen tesettür tunik modelleri her kadının gardırobunda olması gereken parçalar arasında yerini almaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın