Tesettür Üst Giyim Ürünleri Neler?

Birçok mağazada ve online satış noktalarında tesettür giyimler çeşitli kategorilere ayrılıyor. Bunun nedeni alışveriş yapan hanımları ve hayatındaki kadınlara hediyelik giysi bakan erkekleri kestirme yoldan yönlendirmek. Bu noktada üst giyim ürünleri tesettür firmalarının ayrı bir kategoride ürettiği ve satışa çıkardığı ürünler arasında yer alıyor.

 

 Bluz ve Gömlek Çeşitleri

 

Gizli düğmelerden oluşmuş bluz çeşitleri ilk sırada yer alıyor. Düz ve klasik çizgilerini düğme detaylarıyla bozmak istemeyen hanımların ilk sıralarda yer alan tercihleri olan bu ürünlerin farklı ve canlı renklere ev sahipliği yapan desensiz modelleri de mevcut. Kol detaylı bluzlar ise bilekten dirseğe kadar büzgülü modelleri ile göz dolduruyor. Volan detaylı gömlekler ise kollardan karın bölgesine kadar hareketli bir ivme ile canlılık ile zarafeti aynı noktada birleştirmeyi başarıyor.

 

Fırfır detaylı bluzlar ise hem sosyal yaşamda hem de çeşitli organizasyon ve davetlerde giyilecek kadar çok yönlü bir hacme sahip. Son beş yılın modası olan ve ülkemizde de dalga dalga yayılan yarasa kollu bluzlar ise hep aynı tarz bluzlardan sıkılan hanımlar için özel üretim kataloglarında. Hem salaş hem de desenli bluzlar ise genç kızların alışveriş listelerinde yer almaya devam etmekte.

 

 Ceket Çeşitleri

 

File detaylı salaş hırkalar tesettür ceket kategorisinde yer alıyor. File bu zamana kadar genelde klasik ürünlerde tercih edilirken artık son zamanlarda sportif ceket kollarında da görülebiliyor. Uzun bomber ceketler ise hırkaya çok benzeyen modelleri ile farklı türleri kaynaştıran modeller arasında hanım müşterilerine göz kırpıyor.

 

İlk çıktığı anda büyük bir şaşkınlık dalgası yaratan ancak gözlerin alışması ile birlikte kendisine hatırı sayılı ölçüde alıcı kitlesi de bulan dantelli hırkalar özellikle beyaz renkli modelleri ise oldukça cüretkar ürünler arasında. Nakış detaylı ekose ceketler ise adeta giyenlerin üzerinde güzel Doğu esintileri oluşturuyor. Uzun triko ceketler ise şık davetlerde ve hatta iş yerlerinde giyilecek kadar resmi ihtiyaçlara cevap verecek cinsten. Bir başka ceket modelini ise gizli cep detaylı ürünler meydana getiriyor. Hanımlar için tercihin bol olduğu ceket modellerinde spor büzgülü, kuşak detaylı ve kumaş ürünler de bulunmakta.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply