Moda

Tesettür Uzun Ceketler Nasıl Kombinlenmeli ?

G.M.Z. Tesettür - Cepli Kot Yelek MGZ6157 Siyah (1)Tesettür giyimde kış günlerinde en çok tercih edilen uzun ceketler tüm kapalı bayanların favorisidir. Hemen hemen her dolabın başkahramanı olan uzun ceketler farklı model ve renkler ile tüm kadınların beğenisini kazanmaktadır. Özel günlerde, iş hayatında ya da günlük sokak modasında kolaylıkla kombinlenebilecek tesettür dış giyim ürünleridir.

 

Pek çok tesettür mağazasında uzun ceketleri bulmak ve uygun fiyatlarla satın almak mümkündür. Kemerli, volanlı, kloş, tüllü, dantelli, dik yakalı çeşit çeşit modellerle her zevke uygun ceketi bulmak mümkün olmaktadır. 2017 kış sezonunda koyu renklerden uzaklaşılarak pastel renklerinde hâkim olduğu görülmektedir. Rahat bir şekilde kullanılabilen uzun ceketleri nasıl kombinlemelisiniz? İşte bu sorunun cevapları aşağıda yer almaktadır.

 

Ceket Uzun Ve Spor Olmalı Diyenler

 

Mini mini karelerin ceketlerde kullanılması tesettür şıklığını daha da ön plana çıkarmaktadır. Özellikle spor bir şıklık yakalamak isteyen tesettürlü bayanlar için siyah beyaz uyumu içinde olan kareli uzun ceketlerin altına kot pantolon tercih edilmesi doğru olmaktadır. Ayrıca kot pantolon tercih ediliyorsa üzerine istenilen renkte uzun ceket giyilmesi doğru olmaktadır. Ayakkabı olarak spor ayakkabı ya da postal tercih edilebilir. Kombinlerinizi hem spor hem klasik olarak uygulayabilirsiniz.

 

Uzun Ceketleri Ofiste Kullanmak İsteyenler

 

Tesettürün her ortamda serbest olması sebebi ile çalışan kadınların ofislerinde de tesettür şıklığını yakalamayı arzulaması onları bol bol alışveriş yapmaya sürüklemektedir. Ofis şıklığı için uzun ceket kullanmayı tercih edenler için ceketin altına uzun bir tunik ve dar paça pantolon seçimi doğru olmaktadır.

 

Tasarım Harikası Uzun Ceketler Tercih Edenler

 

Sade ve düz renkli ceketlerden sıkılanlar için tasarım ürünleri ceketler altın değerinde olmaktadır. Yakasında farklı desenlerin olması uzun cekete farklı bir hava kazandırmaktadır. Uzun ceket ile pantolonu aynı renkte kullanarak bir takım kombini oluşturabilirsiniz. Kontrast renkleri kombininiz de kullanarak daha şık ve zarif olabilirsiniz.

 

Deri Uzun Ceket Olmazsa Olmaz Diyenler ​​​​​​

Genel olarak herkesin deri ceket sevdası bulunmaktadır. Ceketin yapısını en güzel gösteren kumaşlardan biriside deridir. Deri ceketler hem kadınları hem de erkekleri çok şık göstermektedir. Uzun siyah bir ceket kolaylıkla kombinlenebilir. Acı kahve tonlarında deri ceketlerde bu sezonun trendleri arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın