Tesettürün Kalbi Burada Atıyor

Tesettüre dair aradığınız A’dan Z’ye bütün ürünleri tek bir çatı altında bulmak nerdeyse imkânsızken Modanisa sayesinde saatlerce dışarıda dolaşmanıza, vitrinleri incelemenize elbiseleri teker teker denemenize gerek kalmadı. Çünkü Modanisa dev bir etkinliğe imzasını atarak başörtüsünden, giyime, dış giyime, büyük bedene, spor ve deniz ürünlerine, ayakkabı ve çanta da dâhil olmak üzere giyim adına her şeyi bulabileceğiniz bir marka haline dönüştü. Hatta Moda Selvim bütün bu anlattıklarımızın bir adım daha ötesine adım atarak iç giyim ve ev giyim dâhil olmak üzere 2 artı seçenek daha sunarak bayanların işini oldukça kolaylaştırıyor.

 

Modanisa aradıklarınızı kolay ve zahmetsiz bulmak adına bütün ürünlerini alt başlıklar halinde toplar ve ulaşılması en kolay haline getirir. Sizin tek yapmanız gereken ilgilendiğiniz ürünlere bakmak ve beğenmek. Alışveriş yaptığımızda en zor iş seçtiğimiz elbiseleri üstümüze giyinip çıkarmak olmuştur. Site olarak bu konuda hemfikir olduğumuzu düşünüyoruz. İşte Modanisanın en güzel tarafı da bu. Bütün beğendiniz elbiseler mankenlerin üzerinde sergilenmektedir. Aynı modelin farklı renklerini bile görmek mümkün Modanisa’da. Böylece istediğimiz renk daha kolay netleşir. Daha bitmedi… Modanisa’da bulabileceğiniz çok geniş bir eşarp ve şal yelpazesi mevcut. İpek, viskon, paşmina, çift Taraflı şalların birçok rengini ve modelini bulabilirsiniz. Ayrıca ipek eşarpların da bütün çeşitlerini ve modellerini bura bulmanız mümkün.

Özel bir gün için abiye bakıyorsanız Modanisa geniş koleksiyonu ile yine karşınıza çıkıyor. İsterseniz kabarık, isterseniz düz veya isterseniz pullu, isterseniz sade, isterseniz balık, isterseniz kloş model olmak üzere daha sayamadığımız birçok model burada sizi bekliyor. Ayrıca sadece ünlü markaların değil tasarımcıların modelleri de burada.

Havalar bugünlerde çok soğudu. Mont, kaban ya da başka bir ihtiyacınız varsa yine çok fazla seçeneği burada bulmak mümkün. İsterseniz kaşe, isterseniz keçe, isterseniz kaz tüyü mantolar kışın soğuğunda sizi sıcacık sarmak için bekliyor.

Kombin yapmak için ise aradığınız ayakkabıları da Moda Selvim’de de bulmak mümkün. Bütün modeller size sadece bir tık ötenizde. Anlattıklarımızı ve daha buraya sığdırıp anlatamadıklarımızı görmeniz ve denemeniz için sizi Moda Selvim’e bekleriz.

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply