Tunik Modelleri İle Tarzınızı Yansıtın

 

            Her kadın şık giyinmek ister ve kendini hem rahat hem de kendi tarzını yansıtan kıyafetler ile tamamlamak ister. Kendini ne kadar rahat ve şık hissederse kendine olan güveni o kadar yüksek olacaktır. Bu sene ve her sene hem şık aynı zamanda da rahat modeller arasında tunik yerini almakta. En çok kilolu bayanlar tarafından tercih edilen tunik, vücuda dair kusurları kapatarak hoş bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. O kadar fazla çeşitte ve renkte modele sahip ki bu tercih edilme sebebini ortaya çıkarmakta.

 

Tunik Modelleri Ve Özellikleri

 

Canlı renkleri ve birçok kumaş yapısına sahip olan modelleri ile ister şifon ister penye olarak bulmak mümkün. Sadece kilolu bayanların değil aynı zamanda rahatlığı ve şıklığı tercih eden, vücuduna güvenen bayanlarında tercihidir. Bu sene yaz trendleri arasında en canlı ve etnik tasarımları ile sahillerde tercih edilen tunik yerini alıyor. Görünüm açısından dinamik, klasik, bohem, etnik modelleri ile her türlü tarza yönelik moda anlayışını kapsamayı başarmakta. Sade modeller tercih edilerek yakalanan klasik tavrın üstüne yazın rengârenk taşlardan oluşan aksesuarlar ile çarpıcı görünüm elde etmek mümkün. Üstlerinde kullanılabilecek mercan rengi kolyeler ve farklı tarzda gözlük modelleri ile kendinizi en iyi hissettiğiniz halinizi yakalayacaksınız.

 

Tunik Modası Hangi Mekanlarda Tercih Edilmelidir?

 

           Tunik her yer ve mekanda tercih edilebilmektedir. Gündüz ve gün içinde alışveriş, sahil, öğlen yemekleri, arkadaşlarla buluşma gibi etkinliklerin tümünde tarzınızı yansıtmayı sağlar. Sahilde şifon kumaşlarla oluşturulmuş modelleri, akşam yemeklerinde klasik ve çarpıcı takılarla tamamlanmış modelleri kullanarak öne çıkmanız oldukça kolay. Uzun ve elbiseyi andıran modelleri ile kombin yaparak farklı tarzda ve renkte şort, pantolon, tayt modelleri ile kullanma rahatlığına sahip olabilirsiniz. Trendler arasında yer alan tunik yaz aylarında katılacağınız kokteyl ve düğün, nişan gibi organizasyonlar için dahi kullanılabilecek bir model teşkil etmekte.

 

Düğünlerde tasarımıyla öne çıkan birçok farklı kesime ve tok kumaş yapısına sahip, simetrik modelleri tercih edebilirsiniz. Kumsal düğünlerinde ise uçuşan kumaşlar ile tasarlanan modellerle ve ışıltılı kumaşlarla öne çıkan bir görünüm elde edebilirsiniz. En avantajlı yanı ise istediğiniz her modelini vücut yapınıza göre uygulayabilmeniz. İster uzun ister kısa kombin tercihleri ile tamamlayabilirsiniz. Kusurlarınızı örtmek istediğinizde uzun modeller ile fit görünüm elde etmek için dar kesim tasarımlar tercih edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags:

Leave a Reply