haber sitesi

Türkiye’nin Ana Haber Sitesi

Türkiye’nin Ana Haber Sitesi

Ana Haberler, internet medyasında yayıncılık ilkesi olarak, son dakika, en güncel tarafsız habercilik anlayışı ile yayın yapmaktadır.

Ziyaretçi sayısının her geçen gün yükselmesi, bu yükselişi ile genişleyen deneyimli kadrosu, günün her anında en kaliteli şekilde haberleri servis etmektedir.

Günümüzde internet gazeteciliğinin gelişmesi, günlük gazetelerin ikinci planda kalmasına neden olmuştur. Bunun en büyük nedenleri arasında, haberlerin anlık olarak çok geniş kitlelere ulaşılabimesidir.

Televizyonda yayınlanan canlı yayın haberlerinin, internet medyasındada bulunması, istenildiği zamanda ulaşılabilirliğini sağlamaktadır. Bu haberlerin her an yayınlanması ise zaman içersinde çok geniş bir arşiv niteliği kazanmaktadır. http://www.anahaberler.com.tr sitesi Kasım ayından itibaren yapmış olduğu haber, video, fotoğraf galerisi, yazarlar ile kısa zamanda çok geniş bir arşive sahiptir.

Sosyal Medya’nın hemen hemen her işletmenin ve her kişinin şahsi hesaplarının bulunması, Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, friendfeed, Tumblr gibi daha bir çok sosyal medya mecralarında Ana Haberler aktif olarak paylaşımda bulunmaktadır. Yapılan paylaşımlar hızlı ve dikkat çekiciliği, sosyal medya sitelerinde sayısı sürekli yükselen takipçi sayısına ulaşmaktadır.

Habercilikte internet medyasında bulunan bir çok kategoriler mevcuttur. Bunların başında gündem, politika, dünya, sağlık, memurlar, teknoloji, kültür medya, yaşam, spor, emlak ve daha bir çok kategori Ana Haberler sitesinde rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Ana Haberler sitesi tasarım olarak son derece düzenli, gereksiz reklam ve kalabalık bulunmamaktadır. Bu da sitede gezinmede hız ve rahatlık sağlayarak, ulaşmak istediğiniz tüm haberleri rahatlıkla okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye gündemine bakacak olursak, gün içinde bazen 2 bazen 3 defa ana gündem konusu çıkabiliyor. Ana Haberler bu konuları zamanında ve doğru şekilde aktarmak habercilikte tecrübe ve kararlılık gerektirir. Deneyimli gazeteci kadrosu ve editöryal çalışmalar bu haberlerin doğruluğundan emin, tarafsız bir süzgeçten geçirilerek, görsel kaliteninde ön planda tutularak yayına alınmasını misyon edinmiştir.

Bir önceki yazımız olan Riverside Garden Resort’te Tatil… başlıklı makalemizde kıbrıs ve kıbrısta tatil yapılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın