twitter yasak
Teknoloji

Twitter’a Nasıl Erişim Yapabilir ?

SANSÜRDEN KURTULUŞ YOLLARI!

İŞTE TWİTTER’A GİREBİLMEK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER…

Başbakanlık’tan yapılan açıklama sonrası tüm Türkiye’de twitter’a erişim engellenmiş bulunmaktadır. Herkesin tekrar twitter’a giriş yapabilmesi için bazı yöntemler paylaşacağız.

İşte twitter’a giriş için kullanabileceğiniz 3 farklı yöntem:

1)      Genel çözüm yolu: https://www.torproject.org/

2)      Masaüstü bilgisayalar ve laptoplar için indirmeniz gereken uygulama:

https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-for-google-chrome/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme

3)      Akıllı telefonlara bu uygulamayı yükleyerek ülke değiştirebilir ve IP adresinizi gizleyebilirsiniz. Bu linkin yanı sıra Google Play Store’u kullanarak da aynı uygulamaya erişebilirsiniz. http://www.hotspotshield.com/tr

Peki Zenmate Nedir?

Zenmate eklentisi, web tarayıcınızda, proxy çözümlerinden hemen faydalanabilmenizi sağlayan kullanışlı bir araçtır. Özellikle youtube, twitter ve facebook gibi önemli mecraların kapatılması gibi durumlarda oldukça işe yaramaktadır. Aynı zamanda sadece o an aktif olduğu tarayıcıyı etkileyen ve tüm internet bağlantısını etkilemeyen yapısı ile, hem de ücretsiz ve kolay kullanımı sayesinde kesinlikle her bilgisayarda bulunması gerekenlerden birisidir.

Bir önceki yazımız olan Yeşilköy Arçelik Servisi başlıklı makalemizde arçelik servis hizmeti, arçelik yeşilköy servisi ve yeşilköy arçelik servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın