Uygun Salon Takımları ve Kaliteli Salon Takımları

Salon takımları  modellerinde en şık tasarımları en modern salon takımları uygun fiyatın adı Evgör Mobilya’da. Özel tasarımları ile evinize renk katacak modelleri www.evgor.com.tr adresinde bir tık ile en şık salon takımlarında ulaşabilirsiniz.

En özel tasarımları ile evinize renk katacak modelleri sizlere sunan Evgör Mobilya’da bulabilirsiniz.

Tüm salon takımlarını nakite extra % 8 havale indirimi ya da kredi kartına 12 taksit imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz. Siparişlerinizdeki ödemeyi www.evgor.com.tr adresinden 256 bit SSL sayesinde yapabilirsiniz.

 Evgör Mobilya’da ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Salon takımları modellerinde 2012 yılının en çok satan salon takımı ve ödüllü tasarım olan River Salon Takımı 3790 TL ile fiyatı ile sizlerle. Ürünün yan kısımlar ahşap olup istenilen renk yapılmaktadır. Ürünün renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. 

Ürünün fiyatına puf dahil değildir. Kısacası aradığınız tüm özellik River salon takımı modelinde bulunmaktadır.

 

Salon Takımlarında Modern Tasarımlar

 

Salon takımlarında en modern tasarımları 2013 koleksiyonu ile müşterilerine sunan Evgör Mobilya sizlere bir tık uzaktadır.

 

Aradığınız tüm özellikteki rahat, kaliteli ve modern salon takımları modellerini Evgör Mobilya’da. 

 En uygun ödeme seçenekleri ile en şık salon takımlarına Evgör Mobilya Online Alışveriş Sitesinden alabiliriniz. Siz sadece istediğiniz ürüne karar verin Evgör kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim etsin. Evgör Mobilya’da ürünler Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak teslim edilir.

Leave a Reply