Moda

Yaka Modelli Kısa Abiyeler Nelerdir?

Bu yılın en dikkat çekici modellerinden biri de hiç şüphesiz kısa abiye modellerinden biri de yaka modelli elbise çeşitleridir. Özellikle yaz ayları için en güzel ve ilgi gören modeller arasında görünen bu çeşitler ile hanımlar istedikleri bir özel davete büyük bir şıklık içerisinde katılacak. Bu yakalı modelleri en büyük özelliklerinden biri omuz kısmında farklı şekillerde bir model yaparak giyme olanağıdır. Bunlar içerisinde sağ ya da sol fark etmez tek omuz düşürerek bir model yaratabilir ya da bu modeller arasında her iki omuzu düşürerek giyebilir ve hatta yine her iki omzu hiç düşürmeden normal bir şekilde de yine giyme olanağı bulunmaktadır. Her üç şekilde de hoş bir görünüm sağlayan bu modeller arasından siz de harika bir model yaratabilir ve şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

En şık kısa abiye modellerinden biri

 

Birbirinden güzel modeller arasından hanımlar için yaka modelli kısa abiyeler önerilebilir. Etek boyu kişisel zevklere göre değişebilen bu abiye çeşidi bünyesinde hoş bir kombin yapabilir ve üstelik tek bir elbise modelini farklı tarzlarda model haline getirerek giyebilirsiniz. Üstelik bu sayede sadece bir ya da iki tane değişik renklerde yaka modelli kısa abiyeler alarak birbirinden önemli yerlerde bu elbise modellerini giyime şansına erişebilirsiniz. Bunlar içerisinde üstelik çok değişik renkler ışığı altında seçme olanağı da bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en çok siyah ya da bebek mavisi ve mürdüm renklerinin oldukça ön plana çıktığını söylemek gerekmektedir.

 

En şık kısa abiye modellerinden biri

 

Birbirinden güzel abiye modellerinden biri olarak en güzel çeşitler eşliğinde bir kısa abiye modeli alabilir ve bu yaka çeşitleri sayesinde değişik bir kombin yapabilirsiniz. Yanına alacağınız şık bir çanta ya da bir takım aksesuar çeşitleri ile gitmek istediğiniz her hangi bir yere büyük bir şıklık içerisinde katılabilirsiniz. Sizinle gelin eşiniz ya da sevgilinizi ve bir erkek arkadaşınız da sizin bu şıklığınıza karşı sizi taşımak için özenli bir şekilde giyinmek zorunda kalacak. Dilediğiniz bir renkte ve modelde kısa abiye modeli satın alabilirsiniz.

Kaynak: www.buyadabu.com

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın