Yatak Odası Modelleri

Yatak odası takımları modelleri tasarımlarında en şık modeller arasında yer alan 2013 tasarımlarında mükemmel şıklıktaki modelleri sizler için araştırdık. 2014 yatak odası takımlarında şık tasarımları sizler için araştıran mobilya dekorasyon dergisi mükemmel tasarımları sizlere sunmaktan gurur duyar. 2014 yılının ilk günleri ile mobilya sektöründe bir hareketlenme yaşandı. İnegöl’de düzenlenen mobilya fuarında birbirinden şık 2014 yatak odası takımlarını sunan Tarz Mobilya büyük beğeni topladı.

2014 Yatak Odası Takımı Özellikleri
Mükemmel tasarımları ile evinize renk katacak tasarımları sizlere sunan http://www.tarzmobilya.com/K538,yatak-odalari.htm uygun ödeme seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Kredi kartlarında 12 taskit, kredi kartsız 36 taskit ve nakite %8 havale indirimi seçeneklerini sunan Tarz Mobilya ayrıcalıklı hizmetleri ile bir adım öndedir. Yatak odası takımlarının özelliklerini sayacak olursak;

– 1. sınıf malzeme kalitesi
– Kanserojen madde içermeyen boya kullanımı
– Neme, küfe ve diğer etkenlere dayanıklı olarak üretilmesi
– Lake boya kaplaması ile uzun ömürlü kullanım.
– Ergonomik tasarımları ile günlük hayatı kolaylaştırma
– Geniş dolap içi tasarımları
– Frenli dolap ve komodin çekmeceleri
– Stop raylı dolap kapakları
– Dolap içi led aydınlatma sistemleri
Olarak mükemmel tasarımlı 2013 yatak odası takımlarının özelliklerini sıralayabiliriz. 2013 yatak odası takımları modellerinde mükemmel tasarımları sizler için tasarlayan firma müşterilerinin günlük hayatını kolaylaştıracak modeller üretir. En yeni tasarımları sizde kolay bir şekilde almak istiyorsanız www.tarzmobilya.com adresine davetlisiniz. Birbirinden şık tasarımları 4 adımda güvenli bir şekilde ödeyebilir şık yatak odası takımlarına hemen sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evebeyn yatak odaları başlıklı makalemizde yatak, yatak odaları ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply