Moda

Yazın En Trend Parçaları

Kadınların her mevsim en çok tercih ettiği tesettür giyimlerinden birisi de rengarenk tunikler modelleridir. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte popülerliğini arttıran tunik modelleri her kadının dolabındaki yerini almış durumda. Her tarza ve zevke hitap edebilen tesettür tunik modelleri popülerliği sayesinde hem gündüz giyiminde hem de gece giyiminde rahatlıkla kullanılabililiyor. 

 

 Tarzını ve şıklığını yansıtmak isteyen kadınlar özellikle gece kıyafetlerinde de pek çok farklı abiye tunik modellerini tercih etmekte. Tunik modellerinin spor kombinlerden abiye kombinlere taşınmasının nedeni ise kadınlar tarafından sevilerek tercih edilmesidir. 

 

 TUNİKLERİN ABİYE OLARAK KULLANIMI NASILDIR?

 

 Tesettür abiye modellerinde kadınlar genellikle uzun elbise modelleri tercih etse de, son zamanlarda bu elbiselerin yerini abiye tunikler almıştır. Özellikle abiye tunik modellerinin son sezonda daha da popüler hale gelmesi farklı kombin seçeneklerini de beraberinde getirmiştir.

 

 Özel davetler ve düğünler için abiye tunik modelleri özel tasarımlar ile oluşturulmaktadır. Gece şıklığını yaratmak için abiye tunik modelleri genellikle dantel, şifon ve tül gibi kumaşlardan üretilir. Kadınların şıklığını her geçen gün arttıran tesettür tunik modelleri gece kıyafetleri olarak da sezondaki yerini almıştır. Tesettürlü kadınların davet gecelerinde bir yıldız şıklığına erişmesini sağlayan modeler farklı renk ve desen seçeneklerine de sahiptir. 

 

 Abiye tunik modellerinde bu sezonun en fazla tercih edilen modelleri arasında ise asimetrik kumaşlardan tasarlanan tunik modelleridir. Renk olarak ise genellikle abiye tunik modellerinde pudra ve pembe tonları popülerliğini sürdürmektedir.

 

 GÜNLÜK HAYATTA TUNİK KULLANIMI NASILDIR?

 

 Günlük yaşam içerisinde rahatlık arayan kadınlar için tunik modelleri ilk tercihler arasında yer alır. Özellikle sezonun moda trendlerini bir araya getiren tunik kombinleri sayesinde günlük hayat içerisinde dahi şıklığınızı kombinlere yansıtabilirsiniz. Günlük kullanım açısından tunik modelleri oldukça fazladır. Tesettür tunik modellerinde de rahatlığı tercih eden kadınlar genellikle sade kombinler üzerinde durmaktadır.

 En güzel tunik ve diğer tüm tesettür modelleri https://www.modaselvim.com/ ‘de.

Tunik tercihleri arasında sadelik ve yaz uyumu için sarı, mavi ve yeşil tonların tercih edebilirsiniz. Bu renkler 2019 yaz sezonunda en aktif kullanılan renkler arasındadır. Ayrıca tunik modellerinde bu yıl desensiz ve asimetrik kesimler daha çok ön planda bulunmaktadır. 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın