Yemek Sandalyeleri Ve Bar Tabureleri

Yemek odaları için birçok çeşitte sandalyeler ve bar tabureleri vardır. Yemek odası sandalyeleri, odanızın diğer mobilyaları, şekli ve renkleriyle de uyumlu olmalıdır. Sandalyelerin seçenekleri tümüyle kişisel seçimlere, isteklere ve bütçeye bağlıdır. Revaçta olan bazı sandalye çeşitleri:

 

Ahşap Yemek Sandalyeleri

Günümüzün ahşap yemek sandalyeleri modern ile klasik stili bir arada barındırmaktadır. El işi olan bazı ahşap sandalyelerin cilaları ve oymacılığı çeşitten çeşide farklılık gösterir. Bu sandalyeler, çeşitli renklere sahip olabilirken, doğal ahşap renkleri de vardır. Ahşap sandalyelerin bazı avantajları vardır:

İyi ustacılık

Sonsuz tasarım

Çeşitli renk seçenekleri

Paslanmaz olması

Lüks görünüm

Plastik Yemek Sandalyeleri

Plastik sandalyeler en son trendlerden ve gittikçe popülerleşen yemek odası mobilyalarındandır. Ortama sıcaklık veren bu plastik sandalyelerin bazı avantajları vardır:

Hafif olması

Kolay temizlenebilmesi

Çeşitli tasarımlar

Diğerlerinden daha dayanıklı olması

Daha ucuz olması

Gümüş Yemek Sandalyeleri

Gümüş sandalyeler ortama asalet ve stil katar. Lüksün en iyi örneklerinden biri olan gümüş sandalyelerin bazı yararları vardır:

Şekilli çizgileri vardır

Müthiş bir ustalığa sahiptir

Mekana güzellik katar

Dayanıklı ve rahattır

Bar Tabureleri

Bar tabureleri, yemek odası dekoruna zarafet ve stil katar. Bar tabureleriyle yemek odanızı güzelce dekore edebilirsiniz. Çeşitli bar tabureleri, ev dekorunda trend bir aksesuar olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ahşap ve deri bar tabureleri son dönemlerde öne çıkan çeşitlerdendir.

Ahşap Bar Tabureleri: Ahşap bar tabureleri, karışık oyuntularla geleneksel bir havaya sahiptir. Bu bar tabureleri, odanın güzelliğini artıracak aksesuar olarak kullanılmaktadır.

Deri Bar Tabureleri: Deri bar tabureleri konfor, sıcaklık ve lüksün sembolüdür. Her geçen gün bu bar tabureleri daha popüler olmaya başlamıştır. Arkalı veya arkasız, kollu ya da kolsuz birçok seçeneği mevcuttur. Ahşap ya da çelik seçenekleri de olan bar taburelerine dikkatli davranmalısınız. 

Bir önceki yazımız olan Yemek Odası Takımı Tasarımları başlıklı makalemizde en-çok-satan-yemek-odası, kaliteli yemek odası ve yemek-odası-takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply