Moda

Yeni Moda Şort Gömlek Kombini

Kadınlar için özellikle yaz ayları geldiği zaman hem şort hem de gömlek modelleri büyük bir ilgi çeker ve hemen yeni sezon çeşitlerinde bir ya da daha fazla çeşitlerde satın alınır. Fakat bu iki ayrı bayan giyim modelinin bir arada kombin yapılmasın mümkün mü diye sorulacak olursa, evet kesinlikle mümkündür. Ve hatta bu sezon için birbirinden güzel ve farklı modeller eşliğinde yaratılmış gömlek ve şortlar ile yapılan kombin çeşitleri hanımların oldukça ilgisini çekmektedir. Özellikle de sahil şeridinde oturan hanımlar için şort ve gömlek modeli en doğru ve güzel seçeneklerden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

 

Bunlar içerisinde şu an için ilgiyi en fazla alan kombin çeşidi ise bol ve beyaz bir gömlek ile birlikte hafif sıkı olan, vücuda yapışan lacivert renkli bir şort modelidir. Renk olarak beyaz ve lacivertin bir arada harika bir bütün oluşturduğunu zaten birçok kadın biliyordur. Fakat bunun bir de şort ve gömlek ile kombinlemek, çok daha güzel bir bayan giyim örneğinin ortaya çıkmasına olanak tanımaktadır.

 

En şık kombin

 

Yaz aylarında zamanının büyük bir çoğunluğunu sahil kenarlarında geçiren ya da birkaç günlüğüne ve hatta günü birlik olarak giden hanımlar için, en güzel ve rahat kombin güzel bir şort ve gömlek modeli ile bir bütün oluşturmuş bayan giyim örnekleridir. Üstelik beyaz ve lacivertin bir arada olduğu kombinler bu sene çok fazla tutulsa da, yine de değişik zevklere sahip kadınlar kendi buldukları renkler eşliğinde şık bir gömlek ile harika bir şortu bir araya getirerek enfes bir görünüm yakalayabilir. Yeni sezon modasını unutmayın ve sahil kenarları için en doğru seçenek olan bu kombini mutlaka deneyin.

 

Güzel aksesuarlar

 

Bir şort ve gömlek ya da bol ve şık bir tişört ile tamamlanmış bu model seçeneği bünyesinde tüm hanımlar adına en güzel seçenekler bünyesinde bu kombini beğendiğiniz bir askılı çanta modeli ile bütünleyebilir ve giyeceğiniz harika bir babet tarzı ya da bir sandalet ile bütünleyerek yaz tatilinde olduğunuzu daha fazla hissedebilirsiniz.

Kaynak: bayildim.com

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın