Yeni Sezon Büyük Beden Tesettür Modası

 

 

Türkiye tesettür modasının büyük bir çoğunluğunu karşılamaktadır. Diğer ülkelerden farklı olarak Türkiye tesettür modasına önem vermiş ve modaya uygun son trend çizgileri yansıtan kıyafet ve aksesuarla tasarlayarak bayanların hizmetine sunmuştur. Bu durum en çok tesettürlü bayanların sevinmesine neden oldu. Ancak modacıların her ne kadar tesettürlü bayanların sevineceği tasarımlar yapmış olsalar dahi beden sıkıntısı nedeniyle büyük beden bayanlar bu durumdan pek hoşnut olmadılar. Çünkü tasarımcılar dahil olmak üzere tesettür giyim de marka olmuş mağazalar kırk dört bedene kadar üretim yapmaktalar.

 

Moda Selvim ise modanın nabzını tutan aynı zamanda da büyük beden tesettür giyim ve kıyafetler üreterek hem Türkiye’de hem de Avrupa’ya satış yaparak diğer tesettür markalarının yanında kendi farkını ortaya koymayı başarmıştır. Online alışveriş sitesinde kırk dört bedenin üzerindeki bayanların yaşadığı bu sıkıntıya önem ve özen göstererek sezonun trend çizgilerini dikkate alarak ürettiği kıyafetleri buradan güvenli bir şekilde siz saygı değer müşterilerine sunan Moda Selvim, Türkiye’nin büyük bedende en çok model çeşitlerini ve bunun yanında çeşitli renk kombinasyonuna sahiptir. Büyük beden bayanların hem günlük olarak giyebileceği aynı zamanda da düğün, kına, nişan ve özel davetlerde ve gecelerde giyebileceği yüzlerce model ve renk arasından Moda Selvim online alışveriş sitesi tarafından satın alabilir ve kullanabilir.

 

Moda Selvim online alışveriş sitesinden elli altı bedene kadar olan tüm giyim ve kıyafetlere istediğiniz yerden ulaşmak mümkün. Büyük beden tesettür giyim ve kıyafette sadece günlük giyim için değil bunun yanında tesettürlü bayanların oldukça fazla tercih ettiği büyük beden ferace modellerine ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Bu alışveriş sadece Türkiye’de değil yurt dışında olan müşterilerimiz içinde kolaylık ve güven sağlanarak gerçekleştirilir. Moda Selvim firması yurt dışında olan müşterilerine beş iş günü içinde yapacakları alışveriş neticesinde anlaşmalı kargo şirketleriyle bu teslimatı gerçekleştirmektedir. Onlarca ülkeye sunulan bu hizmette firma olarak sizleri memnun etmek kuruluştan bu yana misyon ve vizyon olmuştur.

 

Yeni sezon Büyük Beden tesettür giyim Modası Nelerdir?

 

Yeni sezonda diğer yıllarda olduğu gibi yine pullu, payetli ve taşlı takım abiye modelleri moda. Bunun yanında kendini rahat hissetmek isteyen bayanlar için trend çizgilerle tasarlanmış sade ve şık kıyafetler de Moda Selvi’de bulmak mümkün.

 

Bir önceki yazımız olan Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF20 başlıklı makalemizde Nuxe Güneş Koruyucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply