Yüzünüzdeki Işıltının Kaynağı

 

Alman Beiersdorf şirketine bağlı olan Nivea, neme doymuş bir kozmetik markasıdır. Tarihsel kökeni 1882 yılına kadar gücünü nemden alan güzellik, .Eczacı Paul Carl Beiersdorf tarafından geliştirilmiş bir kozmetik markasıdır. Doğallığının sırrı etimolojik kökeninde gizlidir. Nivea kelimesi, Latince kökenli bir kelime olup, niveus/nivea/niveum (kar beyazı anlamında) kelimesinden türetilmiştir.

 

Neme Doymuş Bir Cildin Sırrı Nedir ?

 

Nem, cildin tazeliğini koruyan bir su buharıdır. Nem, cildin kendini yenilemesini sağlarken aynı zamanda cildin korunmasını da olanak sağlar. Neme doymuş bir cilt, kendini ele verir, ışıl ışıl parlar. Cilde esnek bir yapı kazandıran nem, sağlıklı bir görünüm kazanmanın birinci şartıdır. Cildi yatıştıran nem, oluşturduğu koruma bariyeri sayesinde cildin doğal yapısını korumasına olanak sağlar. Kuru bir cildin tek ihtiyacı nemdir. Vücudunuzun nem ihtiyacını duşta karşılayabilirsiniz, yeni gününüze Nivea Creme Care Vücut Şampuanını kullanarak krem yumuşaklığını ve onarımını suyun hafifliğine katabilirsiniz. Pro-vitamin ve bakım yağlarının iyileştirici etkisini vücudunuzda hissedebilirsiniz. Nivea markasının ilkleri arasında yer alan Nemlendirici Duşta Vücut Kremi ile vücut bakımınızı tamamlayabilirsiniz. İçeriğinde yer alan deniz minerallerinin doğallığını vücudunuzda hissedebilirsiniz. Vücut bakımınızın tamamlayıcı ürünü olan Nivea Besleyici Vücut Sütü ile 24 saat boyunca badem yağının ipeksi dokunuşunu, cildinize katabilirsiniz.

 

Parlak Bir Cildin Sırrı Nedir?

 

Kusursuz bir cildin sırrı suya doymuş bir ciltten gelmektedir. Her gün en az yaklaşık 2 litre su tüketmelisiniz. Su içerisinde barındırdığı mineraller sayesinde vücudunuz ihtiyacı olan nemi içten başlayarak desteklemektedir. Su içme edinimi edinebilmek için suyunuzu zenginleştirebilirsiniz. Örneğin bir bardak suyun içine limon, salatalık veya bir tutam nane yaprağı ekleyerek su içmeyi zevkli hale getirebilirsiniz. Cildinizin temizliğini, Nivea Aqua Effect Tazeleyici Nem Maskesi, Hydra IQ cildinizi temizleyerek ilk adımı atabilirsiniz. Nivea Soft Krem’in içeriğinde Jojoba yağı ve E vitamini bulunmaktadır. Bu vitaminler cildinizin, gün içerisinde ihtiyaç duyduğu vitaminleri karşılamak için uygundur. Gül kokusunun armonisinde Nivea’nın Koruyucu Bakım Kremiyle cildinizin dokusunu koruyarak cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Cildiniz nem dengesini gün boyu koruyarak bir kalkan oluşturur. Cildinizin kurumasını önleyerek çatlakların oluşumunu engeller. İhtiyaç halinde, gün boyunca kullanabileceğiz bir üründür.

 

Bir önceki yazımız olan Erkek ve Bayanlar İçin Saç Bakımı başlıklı makalemizde wella hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags:

Leave a Reply