ZAMAN NAKLİYAT

Eşyalarınız bizim için değerlidir. Bu sebeple Nakliyat olarak biz; sigortalı eşya taşımacılık hizmetimizden asla ödün vermeden nakliye işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Ne olursa olsun, ne kadar iyi ambalajlama yaparsanız yapın, kaza bu geliyorum demez. Bu nedenle eşyalara sigorta yapılması müşterilerimiz için oldukça önemlidir. Sigorta kapsamında olan tüm eşyalarınız, herhangi bir olumsuzluk durumunda sigorta firmaları tarafından karşılanmaktadır.

Zaman nakliyat firması adı altında izmir istanbul nakliye olarak bizler kendi içimizde yetiştirilmiş, uzman personeller ile birlikte çalışmaktayız. Nakliyat sektöründeki en önemli şey, uzman ekip ile birlikte çalışabilmektir. Sonuçta müşterilerimizin tüm eşyaları bize emanet ve zarar gelsin istemeyiz.

Evden eve nakliyat Ege bölgesinde tercih edilen en önemli sektör olduğu için, nakliyat firmalarının öncelikli olarak yapması gereken personellerini kendi bünyesinde yetiştirmesi izmir istanbul nakliye olarak diğer firmalar ile fiyatlandırmada rekabet edebilmesi gerekmektedir.

Zaman nakliyat firmamız %100 kapalı araç garantisi verir ve yeni araçlarla size evden eve nakliyat hizmeti sağlar. Hizmetteki tek amacımız ve farkımız sıfır hata yapmamızdır. Nakliyede kullanılan araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak yapılır ve her an yola çıkacak durumda bekletilir.

Sizler de ev ya da iş yerlerinizi taşırken mutlaka bizlerle iletişime geçin. Hem zamandan hem de nakitten kazanmanız için http://www.izmiristanbulnakliye.com/ internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Mobilya'nın Adresi Burada Mobilyalar başlıklı makalemizde mobilya, mobilya adres ve mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply